Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha felkérne titeket egy...

Ha felkérne titeket egy szőrmedivat cég, hogy legyél a modelljük elvállanád?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 11:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
69%
A veganizmus nem az evéshez kapcsolódik, hanem minden területre ahol állatokat használnak ki, mivel teljes jogú érző lényeknek tekintjük őket, nem tualjdonnak, rabszolgának. Így nem veszünk állatokon tesztelt kozmetikumokat sem többek között, csak hogy tisztázzuk a fogalmakat.
2022. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha műszőrmét reklámoznék, akkor igen, ha igazit, akkor nem.

Nem hordok szőrmét, nem érzem helyesnek, hogy csincsillákat, rókákat és egyéb állatokat, amiket nem eszünk meg, megnyúznak és megölnek egy kabátért, sapkáért.

Jó, ha valaki a Sarkkörön túl él, az más, nekik van mentségük, de Magyarországon nem olyan a tél, hogy ez szükséges legyen.

Nem vállalnám, kínosnak érezném és az ismerőseim kb fele is elítélne miatta, csalódnának bennem.

2022. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
32%
21-es, köszönöm a tájékoztatást. A szarkazmusról is tudnál egy hasonlóan jó összefoglalót írni?
2022. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%
Mi bajotok a szőrmével? O.O nekem van, mű. 22 vagyok, nem öreg. Egytalán nem ciki, sőt megkaptam már hogy úgy nézek ki mint egy gazdag orosz benne. Mondjuk lehet nekem jó áll, szóval igen, simán reklámoznék.
2022. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
82%
Hamis erényfitogtatásból mindenki jeles, aki évente vesz új telót, szezononként cseréli a ruhatárát, meg napi egy kiló műanyagot dob ki, amiben a menüjét házhozszállítják -- de a szőrme az "manapság már ciki".
2022. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a vegán válaszoló vagyok. A fürdőszobám szinte teljesen műanyagmentesen működik, bár a zero wastet nem tudom elérni, törekszem a low wastere. A téli kabátomat 10 évvel ezelőtt vettem az első fizetéseimből, azóta is 80%ban használt ruhát veszek. A mobilom 6 évig bírta, mielőtt le kellett cserélni, már be volt törve a kijelző, mégsem cseréltem le. Csatlakoztam egy fenntartható zöldségközösséghez, ami azt jelenti hogy itthon termelt idényzöldséget fogyasztok, amit biogazdaság termel, teljesem csomagolásmentes. Nincs autóm. Ami miatt mégis nagyon megnő az ökológiai lábnyomom, van 2 csodás mentett háziállatom, az ő húsevő életmódjuk nagyon környezetszennyező.
2022. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!