Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Aki volt webcam modell, miért...

Aki volt webcam modell, miért hagyta abba?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 05:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Én az vagyok és nem fogom abbahagyni
2021. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok és ismertem többeket, akik ezzel foglalkoztak.

Egy idősebb (50 feletti) modell egészségügyi problámák miatt nem akarta már csinálni.

Egy másik lány mindig is csak átmenetinek gondolta ezt a dolgot, és amint lett külföldi munkája, abbahagyta.

Ketten gazdag férjet fogtak maguknak. (Nem a webcam oldal látogatói közül.)

Egy (aki sose keresett túl jól ezzel), a valódi prostitúcióba vágott bele.

Egy lány teherbe esett és a baba mellett már nem tudta megoldani, hogy eleget legyen online.

Egy saját üzletet nyitott. (Teljesen más jellegűt.)


Én nem akarok gyereket, és az se opció számomra, hogy egy férfi tartson el. Szeretek főnök nélkül, a saját időbeosztásom szerint otthon dolgozni. A keresetemmel egyetlen számomra elérhető munka se konkurálhat, még külföldi se. A klasszikus prostitúcióra nem lennék képes.

Így addig fogom folytatni, ameddig csak igény van rám, illetve ameddig az egészségem engedi.

2021. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok. Második, nekünk nagyon hasonló az értékrendünk :))

25/n

Szilvi

2021. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Szia Szilvi!

Igen, akinek bejön ez a munka és hosszabb távon megmarad benne, az hasonló mentalitású lehet. :)

Második voltam.

2021. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Esetleg megkérdezhetem, hogy nektek melyik oldalak váltak be? Hol tudtátok a legtöbb bevételt megszerezni?

2021. dec. 29. 19:54
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a stripchat !

25/n

Szilvi

2021. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én kevésbé ismert oldalakon dolgozom. Ezek az oldalak főképp az európai piacra koncentrálnak. Nagy előnyük, hogy nincs freechat, vagy deaktiválható, és így könnyű párhuzamosan futtatni őket.

Általában 6-8 oldalam van, néha kipróbálok újakat, másokat kiszórok, lecserélek.

Amik évek óta velem vannak és viszonylag stabil a bevételem rajta:


-VisitX

-Amateurcommunity.de

-LiveStrip

-777Livecams


Valaha jó volt a LiveJasmin is, de ott már régóta a stúdiókat részesítik előnyben és szabadúszóként szinte lehetetlen boldogulni. Idén szabadultam meg az ImLive-tól is, mert megnyirbálták a jutalékokat és nagyon kevesen is jöttek már.

Sokat gondolkodtam, hogy kipróbálnék borravaló alapú oldalakat, de valahogy idegenkedem tőlük.

2021. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi!

Onlyfansról mi a véleményetek?

2021. dec. 31. 05:10
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs Onlyfans oldalam és mivel az élő műsorokat szeretem, a képek, videók gyártását kevésbé, így nem is tervezem.

Itt olvashatsz véleményt több modelltől, akik próbálkoztak vele:

[link]


Általában azt írják, azoknak éri meg, akiknek már népes követőtáboruk van más oldalakon.

2021. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs onlyfansom, valahogy idegen tőlem. Mondjuk lehet hogy jó bevétel lenne de valahogy annyira idegenkedek tőle hogy inkább nem.

25/n

Szilvi

2021. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!