Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vannak itt idősebb férfi...

Vannak itt idősebb férfi aktmodellt kereső hölgyek?

Figyelt kérdés
Korábban volt már részem benne,de most újra lennék önzetlenül valakinek a modellje.

2021. dec. 29. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha már tényleg a fotózás, és a művészet kedvéért akarnál akt modellt álni akkor nem lenne lényeges, hogy hölgy legyen, szimplán csak nők előtt szeretnél pucérkodni legálisan legyünk őszinték...
2021. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,mivel nem szeretnék homo ismeretséget.
2021. dec. 29. 15:47
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szex hirdetes ez amugy?
2021. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem,egyáltalán nem az. Hogy érthető legyen,kevésbé vagyok feszült ha egy hölgy előtt kell meztelenül modellt állnom. Tudom,hogy hihetetlenül hangzik, de ez van. És mint írtam,nincs szándékomban pénz kérni vagy elvárni senkitől.

A szexhez pedig semmi köze nincs!

2021. dec. 29. 17:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A művészeti egyetemeken, főiskolákban érdeklődj.



Karaktereket keresnek, szóval előny, ha egyedi arcszerkezeted, testfelépítésed van.

Nekünk a legtöbb modellünk takarítónő vagy gondnok volt amúgy, mert rajtuk voltak csodálatosan rajzolható ráncok, látszott a tartásukon, testükön az élet.

2022. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Már amúgy nem azért de egy akt modell legfontosabb tulajdonsága, hogy nem szégyenlős és feszült ha meztelen sem hölgy sem férfi fotós esetében.

"Nem akarsz homo ismeretséget" miért zavarna téged ha netán a fotós az lenne ha már nem sexet keresel benne és nem az élvezetért akarod csinálni.

Gyanús vagy te mint az uzsora hitel.

2022. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es. Kár,hogy így gondolod.
2022. jan. 2. 07:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Én műtermi aktfotózáson dolgoztam együtt fiú és lány modellekkel is. Olyankor átkapcsol az ember agya munka üzemmódba és abszolút csak a kép komponálásra figyelsz. Nincs benne semmi erotikus.

Utólag a kész képek visszanézésekor szokott csak elfogni az aztabetyár-hűdeszexi érzés.

2022. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2022. jan. 13. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!