Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hibáztam azzal ha elküldtem...

Hibáztam azzal ha elküldtem az adataim a prestige moddel mangament studioshoz?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltételezve, hogy előre tájékozódtál azzal hogy kiknek, miknek, és miért küldöd el az adataidat - és ezt követően úgy döntöttél hogy ezt meg is teszed, nem. Gondolom szerződéseket sem olvasás nélkül írsz alá, így megnézted hogy mit takar a szolgáltatás (weboldal van, ÁSZF van, csak értőolvasás kell hozzá) és mivel jár az egész dolog, hogy ne utólag döbbenj le dolgokon.
2022. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem még nem írtam alá semmit. Szimplán pár adatot (születési év, lakcím, súly, magasság, irányítószám, kor) ezeket adtam meg.
2022. márc. 31. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezeket az adatokat nem tudják sok mindenre használni, szóval nyugi. Amúgy milyen jellegű modellkedés, ami érdekel?
2022. ápr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!