Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hétfőn sminkmodell leszek,...

Hétfőn sminkmodell leszek, semmit sem tudok, valaki tanács? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Életemben először kértek fel sminkmodellnek, fogalmam sincs hogy mit hogyan kéne csinálnom. Hogy öltözzek fel, hogy készítsem fel az arcbőrömet előtte, mit vigyek magammal, mire számítsak, milyen hajam legyen, semmit nem tudok! Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tanácsa kezdőnkek, nagyon megköszönném!🙏❤

2023. máj. 13. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom, de szerintem ne nagyon stresszelj rá erre. Az arcodat ápold ahogy szoktad, ne legyen száraz vagy koszos, de szerintem úgyis azzal kezdik majd hogy megtisztítják és hidratálják. A hajadat fogd össze. Felsőből én valami egyszínűt vennék ami nem vonja el a figyelmet az arcodról.

Ha bármi extra követelmény lenne gondolom úgyis szóltak volna.

2023. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Igent mondtál valamire, amiről semmit nem tudsz?
2023. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismerősök közül kellett válogatnia, engem kivéve senki nem ér rá akkor amikor kéne. Azt mondta nem szükséges hozzá tapasztalat, én meg nem akartam vele kiszúrni, mert csomóan visszamondták az időpont miatt
2023. máj. 14. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!