Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy működik a (Visage)...

Hogy működik a (Visage) modellügynökségnél a személyes találkozó?

Figyelt kérdés

Nemrég jelentkeztem a Visagehez, és emailban azt írták, hogy küldjek magamról egy alakos és egy arcos képet. Küldtem és azt írták, hogy valamelyik szerdán menjek fel Pestre egy személye találkozóra, ahova vigyek magammal magassarkú cipőt és fürdőruhát és hogy csak alapozó és szempillaspirál legyen rajtam... MI TÖRTÉNIK OTT, MIRŐL FOGUNK BESZÉLGETNI??

(lécives csak értelmes kérdéseke,, köszi!!)



2013. máj. 6. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyon neves ügynökségről van szó, ezért a céljaidról, életedről. Fontos, hogy az ügynökség tisztában legyen körülményeidről, felmérjék, milyen lehetőségek lehetnek számodra. Valószínűleg csinálnak rólad polaroid képet fürdőruhában és magassarkúban, smink nélkül. Fontos hogy nyitott legyél és lelkes, de ne nagyképű. Plusz az együttműködés is fontos.
2013. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a beszélgetés során említsem meg neki(k), hogy van köldök piercingem??
2013. máj. 6. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt látni fogják, mert fürdőruhában leszel. Ha kérdezik, mondd. De valószínűleg ki kell majd venned ha komoly munkákat kapnál.
2013. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de amúgy ez jót jelent, hogy behívtak, mármint nem hinném hogy mindenkit behívnak. Onnan gondolom, hogy a barátnőm is jelentkezett pedig ő sokkal soványabb (173cm, 43kg)
2013. máj. 6. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jót jelent. De amúgy még rengeteg minden számít, nem csak a soványság. Valószínűleg karakteresebb vagy. Ha van még kérdésed, írj privátban, ott egyszerűbb!:)
2013. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!