Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az ICON-nak hány éves kortól...

Az ICON-nak hány éves kortól lehet beküldeni képet? Korfüggő egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mielőtt még a nagyokosok elkezdenénk itt pampogni, hogy "Miért akar minden lány modell lenni?!" mindenki mondja, hogy különleges arcom van. Képet nem küldök, csak az első kérdésre való válaszokra vagyok kíváncsi.

2013. aug. 28. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldesz nekik képet, leírod a korod, majd ők eldöntik, hogy elég idős vagy-e már. Amúgy szerintem 13-14 kor alatt nem érdemes próbálkozni.
2013. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14 vagyok:) és köszönöm szépen a választ, sokat segítettél:
2013. aug. 28. 12:55
 3/6 makaga válasza:
Nem nagyon érdemes képet beküldözgetni, nem igazán nézik meg őket. :) Ők inkább ilyen "utcán felfedezős" típusok.. ezért sincs rendes honlapjuk :)
2013. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Aurora117 ***** válasza:
azért nem minden iconos lányt az utcán fedeztek fel. kicsi az esélye, hogy az ember ügynökbe botoljon (pláne aki felkéri). E-mail címet, telefon számot is kiírtak, szerintem ez hülyeség.
2013. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Küldtél képet nekik?
2013. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Annipan válasza:

Szerintem sem nézik meg...

Egy ismerősömet 15 évesen fedezte föl az icon,előtte anorexiás volt,180 centi és a Deákon látták meg mert mindenki fölé magasodott.

2013. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!