Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A Movie Star Studo szerzett...

Dávid Alíz kérdése:

A Movie Star Studo szerzett valakinek munka ajánlatot?

Figyelt kérdés
Kérem, ha valakinek van olyan tapasztalata, hogy a MSS a tanfolyam elvégzése után szerzett ajánlatot, számoljon be róla.

2013. dec. 21. 18:00
 1/7 anonim válasza:
Szia nekem van tapasztalatom benne mivel énis résztvettem. Ne menj bele. Az egész átverés, bekellet fizetnünk egy csomó pénzt majd befívtak lekellet vizsgázni 5-re ha 4-es lett már elküldenek. ha tovább jutottál de annak is 1:1000000 -hoz az esélye mindegy nekem sikerült tök jól éreztem magam meg minden aztán egy hangstúdióban énekelnem kellet majd képeket is csináltattak rólam ilyen profikat. aztnán ennyi kb. 2-3 év múlva hívtak hogy ilyen divatbemutatón vegyek részt elvállaltuk aztán közölték h fizessünk. de persze nembiztos h mindíg mindenkivel ez van lehet te szerencsésebb vagy. de nemajánlom attólfüggetlenül..
2013. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bátyám is náluk volt. nem ment vele semmire. Egy filmben kapott szerepet, erősebb mellék szereplő volt. (nem magyar filmben) nem tudom biztosan, de azt hiszem nem hozta vissza a tanfolyamra költött pénzt, viszont élvezte és nagy élmény volt. Biztos van akinek több munkát is szereztek, bátyám és a haverja csak egy egy melót kaptak.
2013. dec. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 pénzesebb osztálytársam is elvégezte.

Verték a mellüket, hogy de jó lesz.

Aztán kb semmit sem kaptak a pénzükért.

Egyszer sem hívták őket sehova.


Felejtsd el.

2014. márc. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Roland201 válasza:

Sziasztok!

Én is regisztráltam náluk, be is fizettem a pénzt és nekem egészen más véleményem van róluk. Én is levizsgáztam már de a vizsga időszak előtt is kb. 7-8 válogatáson vettem részt különböző sorozatokhoz és statiszta szerepekért. A statisztálás valóban nem sok pénzt hozott eddig de úgy néz ki, hogy most a legutóbbi sorozatos casting egyik rostáján átmentem szóval reménykedem.... én eddig meg vagyok elégedve a közvetítési arányokkal. ÉN mindenképp ajánlom!

2014. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Béres K. válasza:

Hali,

Én már több mint 1 éve vagyok náluk tag és még mindig küldik a felkéréseket! Talán azért nem kapott egyik-másik ember mert egyszerűen a megrendelők más karaktereket bírnak, ennyi!

Sokaknak nyilván nem adatik meg a szereplési lehetőség, mert nem lehet mindenkit foglalkoztatni! Van, aki helyesebb, jobb karakter és nyilván őket többször hívják, de ez mindenhol így van. A megrendelők is inkább az izgalmasabb emberkéket szeretik szerintem! ;)

2014. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nocsak


SzoPoszlay Renike már arra is felvett embereket, hogy ide írjanak kamu dícsőítő kommenteket? :D

2014. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Üdvözlet!

Én úgy tudom pár éve több céggel szerződtek és a saját kapcsolataikon túl további csatornákon közvetítik a Movie Staros hallgatókat, így sokkal több szereplési lehetőséget adnak a gyerekeknek! Egyik ismerősünk volt náluk évekkel ezelőtt és most mi regisztráltunk így összehasonlítottuk az évekkel ezelőtti tapasztalatokat a mi mostani véleményünkkel és én maximálisan elégedett vagyok velük!

2014. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!