Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fotózásért mindenki fizet?

Fotózásért mindenki fizet?

Figyelt kérdés
Egy csomó lánynak vannak olyan képei fb-on, amiket profi fotós csinált..Gondolom nem fizettek érte, vagy legalábbis feltételezem. Hogyan lehet olyan fotósokat találni, akik magukat promózva csinálnak ingyen képeket?

2014. ápr. 23. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
TFCD csoportban, de ne gondold hogy biztosan elvállalnak. Amúgy miért ne fizethetnének érte? Kuponos akciók nagyon gyakran vannak, de az is lehet hogy van fotós vagy fotózni szerető ismerősük.
2014. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy nem fizetnek, mert mindig kerül ki róluk 1-1 újabb kép. Ma is tanultam valami újat, köszi :)
2014. ápr. 23. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
A TFCD nem arról szól, hogy ha valaki ingyen akar képeket, akkor kapjon. A TFCD portfolioépítésre való és igen. A többség ha fotókat akar magáról, akkor kénytelen érte fizetni, mert ez egy szakma és vannak akik abból élnek, hogy fotóznak, ugyanolyan munka mint péknek, autószerelőnek, orvosnak vagy eladónak lenni. Mi ebben olyan furcsa?
2014. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor sanszosabb hogy ismerős csinálja, különösen szabadban nagyon könnyű jó fotókat csinálni.
2014. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Ja, pont mint bármilyen egyéb szakmunkát végezni. Gondolom neked is temérdek JÓ kültéri fotód van. Megmutatod Őket?
2014. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem láttuk milyen képekre gondolt a kérdező... de beauty blogok tele vannak ilyen viszonylag jó képekkel.
2014. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Fizetnek igen.

Olyan 15.000 Ft-ot szoktak fizetni a képekért.

Egy ismerősöm volt,aki nyert egyszer egy fotózást,mázlista :D

Én is szeretnék fotókat készíttetni,de ahol én lakom,nem igazán van jó fotós.(Tolna és Fejér megye).

Én olyan fotózásra szeretnék menni,ahol szép ruhákat adnak rám,és ki is sminkelnek,megcsinálják a hajam olyan barbisra,tudod :D

2014. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-es: A 15.000 Ft igencsak az alsó küszöbe egy portréfotózás árának. Amire Te gondolsz, az meg inkább a 100.000 Ft környéke árban. :)
2014. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!