Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy lehet elintézni, hogy...

Encsy Csibe kérdése:

Hogy lehet elintézni, hogy modell legyek?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy nagyon szép arcom van és lehetnék modell,viszont fogalmam sincs,hogy hogy kell elintézni,hogy modell válhasson belőlem.:/ Alacsony vagyok,156 cm. De én csak arc modell szeretnék lenni.

2014. jún. 4. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy működik, hogy csináltatsz pár százezer forintért egy szép portfóliót. Elmész vele egy ügynökséghez (ajánlom a bénábbakat, a profik nem igazán foglalkoznak ezzel.) Sztori vége. Nem, nem lettél modell valóban.

A "fotómodell" és "arcmodell" az olyan kamuszöveg, amivel le tudják húzni az ostoba kislányokat/kisfiúkat, akik komolyan gondolják, hogy modellek lehetnek, miközben nyilvánvalóan nem. Mert mi a fenének fektetnének pénzt egy olyan emberbe, akit gyakorlatilag esélytelen eladni bármilyen munkára, ha van olyan, aki mindenre alkalmas.

Ha hirtelen nőnél még 20 centit, akkor érdeklődj egy ügynökségnél, de ha pénzt kérnek, akkor még mindig nem vagy alkalmas, és még mindig csak le akarnak húzni. Üdv a valóságban!

2014. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátba ha gondolod. Nem kell félni, lány vagyok és 18.:D
2014. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnálom de 156 cm-rel semmi esély. maximum olyan ügynökségnél aki lehúz és lesz 1-2-3 munkád és kész. olyan meg nem létezik hogy arc modell
2014. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg esetleg statisztának jelentkezni valahol. Talán felfedez valaki.
2014. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!