Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A kifutómodelleknél mennyire...

A kifutómodelleknél mennyire fontos a különleges, tökéletes arc?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok, és elgondolkodtam a kifutómodellkedésen, hogy valami hasznot csak tudjak szedni a magasságomból. 92 centi a csípőm, a derekam sajnos 72, úgyhogy abból még sokat kell faragnom, mell 88 cm. Hosszú lábaim vannak, a felsőtestem rövidebb. Most éppen diétázom, van rajtam felesleg, persze, ezt az egészet nem is most gondoltam, majd 4-5 év múlva. Csak az a baj, hogy az arcom egyáltalán nem különleges, nem is annyira szép és ez elég nagy hátrány. :/

2014. aug. 22. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Náluk nyílván nem annyira fontos mint a fotómodelleknél.
2014. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

fontos.mindenképp olyat fognak felvenni az ügynökségek,akiknek az arcuk is megfelel.nekik teljesen más a tökéletes arc mint a legtöbb embernek.kell hogy lássanak az arcodban is lehetőséget. [link]

a VM model management pl benne is látja a gyönyörűt,ahogy mondták is,de sokan lehet (biztos) más véleményen lesznek. a 92es csípőd és a 72es derekad is soknak számít,persze csak ebben a szakmában,a hétköznapi életben teljesen normális.hány éves vagy? csak mivel irtad,hogy 4-5 év múlva szeretnél kezdeni

2014. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, tudom, a csípőmből kéne még 3-4 centi, a derekamból meg ... sok :D
2014. aug. 23. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
ha 4-6 évet vársz az sok :/ 16évesen jobb lenne kezdened,jó tanács :)
2014. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NINCS KÜLÖN KIFUTÓ MODELL ÉS FOTÓ MODELL!!

Ha modell vagy akkor mind a kettőbol kapsz és kész!

Nem jelenkezhet külön kifutó modellel foglalkozó ügynökséghez MERT OLYAN NINCS! Szép/különleges arc kell a modellkedéshez, és a linkben említett lány gyönyörű mert ismerem, mellesleg Iszidora a neve

2014. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!