Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek érdemes elkezdeni...

Szerintetek érdemes elkezdeni modellkedni?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok 13 éves még fogynom kell, de szerintetek érdemes elkezdeni modellkedni úgy általában.Van valakinek tapasztalata hogy zajlik ez az egész?

2014. szept. 14. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kép alapján könnyebb lenne.
2014. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretne az ember, akkor érdemes.
2014. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem ajánlanám, még annak is brutális egy világ/szakma, aki egyébként abszolút modellalkat/személyiség, és ilyen lány azért nagyon kevés van. nézz körül, hogy ezen kívül mi érdekel nagyon, és inkább foglalkozz intenzíven azzal.
2014. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez az álmom, így megpróbálkozok vele, neked is ezt tanácsolom! :) nem sikerül? Legalább volt merszed arra, hogy odamenj és lefotózzanak. És talán te leszel a következő Palvin Barbi. Sosem lehet tudni. Ha ez az álmod, akkor hajrá!:)
2014. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aurora117 ***** válasza:
Képet kérünk! mit ér a tökéletes test szép arc nélkül!
2014. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!