Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Volt valaki mostanában Movie...

Volt valaki mostanában Movie Star Studio casting-ján? Mi a tapasztalat, érdemes elmenni vagy csak lehúzás?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
lehúzás!! Icon, VM, Attractive, Visage Face, OMG a legjobb ügynökségek itthon. Ha ezek nem vesznek fel akkor nem leszel modell,legalbbis érdemlegesebb nem
2014. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hajnalka4 válasza:

Üdvözlet!

Abszolút érdemes ellátogatni hozzájuk! Én a gyermekemmel szerződtem náluk és nem csak magabiztosabb lett azóta mióta csoportos foglalkozásra jár, hanem már munkát is kapott múlt héten! Egy joghurt márka reklámfilmjébe kerestek fiatalokat, megpróbáltuk és összejött! Én ajánlom őket! üdv.

2014. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

HELLÓ!

Ha kamu lenne akkor nem adná a nevét sok híresség ehhez az egészhez! Több mint 7éve működnek, a legrégebbiek szinte, úgyhogy nem gondolom, hogy kamu lenne! Sőt én ajánlom mert már szereplési lehetőségem is volt!

2014. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bernadett14 válasza:

Sziasztok!

Nekem is csak jó tapasztalataim vannak velük!

Még csak most kezdtem el járni és meglepetésünkre már meghívást kaptam egy katalógusfotózás castingjára. Mondjuk ehhez az is hozzásegített, hogy nagyon jó képek születtek a fotózáson, bár azt mondják, nagyon jó fénykép arcom van, de az biztos, hogy a képek tényleg fontosak!

Portfolió nélkül főleg a lányoknak esélytelen elindulni és ehhez pedig bizony rá kell költenetek akár tetszik akár nem, mert az otthon, magatokról készített fotókkal semmit se fogtok elérni! Egy fotózás pedig manapság 100ezernél kezdődik itt pedig még oktatás is van az árban, szóval szerintem nagyon is megéri!!

2014. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nomark válasza:

Hali,

Én úgy gondolom, ha kamu lenne, akkor ehhez híres színészek és művészek biztosan nem adnák a nevüket éveken keresztül! Pár hete regisztráltam náluk és már több órám is volt. Érdekes tematikájuk van, nem csak a színészetre összpontosít, hanem változatos, van műsorvezetés, szinkron és stúdió látogatás is!

Az oktatók kedvesek és tényleg odafigyelnek ránk, nem tűnik lehúzásnak mert a pénzedért valóban azt kapod amit a felvételin elmondtak, szóval én nem bántam meg, hogy regisztráltam.

2015. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lillamia válasza:

Helló!

Úgy tudom, hogy a castingon való részvétel után automatikusan be is kerülsz az adatbázisukba és ha nem kötsz szerződést attól még ugyanúgy felveszik veled a kapcsolatot és segítenek munkát találni. De gondolom a regisztrált tagok elsőbbséget élveznek.

2015. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!