Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem ebben a szakmában?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, egy profi modellügynökség keresett fel, csináltak nekem portfóliót.itt vannak a képek:www.stylephoto.hu/erdosidora Köszönöm a válaszokat!

#stílus #szakma #modell #modellkedés #mthaphoto #stylephoto
2014. nov. 15. 17:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi,rosszul írtam vagy nem tudom. www.stylephoto.hu/erdosidora
2014. nov. 15. 17:14
 2/14 anonim ***** válasza:

Ameliken nincs fufrud es gyuru vn rajtad, azon nagyon szep vagy :)

illetve sajnos egyik kepen sem latszik igazan jol az alakod. milyen magas vagy?

2014. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mint modell nem lennél jó, viszont színészként vagy valamilyen tv-s műsorvezetőként simán el tudlak képzelni :D
2014. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
163 cm, mondták, hogy kifutóra nem mehetek, de az nem is gond. Ékszerfotózás, haj- sminkfotózás és katalógus fotózás ami érdekel. Amúgy köszönöm szépen! :)
2014. nov. 15. 17:17
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Pedig pont as kifutót akartam neked mondani, mert az arcod számomra nem elég megkapó. Túl kicsi a szád és a szemeid, és túl mélyen ülőek.


A ruhás fekete-fehér fotón pedig úgy látszik, nem vagy elég vékony.


"egy profi modellügynökség keresett fel,"


És vigyázz! Profi ügynökség NEM keres 163 cm lányokat. Szerintem csak gondolták, hogy érdekel, mert szinte minden fiatal lányt, és nekik már az is üzlet, ha profi portfóliót csinálnak.

2014. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyok a szemeim, csak azt mondták, hogy hunyorítsak, mert hogy az érzelmet fejez ki vagy mi..nem értettem. Eddig nem érdekelt a modellkedés, most se annyira, vagyis ha nem hívnak vissza akkor se leszek szomorú.:) 49 kiló vagyok. Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 15. 17:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép képek, de még ezeken is csak egy átlagos lányt látok, semmi extra. Az arcod nagyon jellegtelen és nem megbántani akarlak ezzel... de szerintem te is látod, nem olyan vagy mint a sikeres modellek. Bennük mindig van valami extra.
2014. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor majd kiderül. Vagy hívnak, vagy nem :)

Én azért nem építenék rá, de néha ha valami adódik, akkor miért ne.

2014. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sosem leszel modell. A többi kérdés kiíró csitri sem. Tanulni kéne, hogy ne a mekiből menj nyugdíjba.
2014. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nulla esély! Semmi!
2014. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!