Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Azt szeretném tőletek kérdezni...

Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ha elszeretnék menni egy modellügynökséghez, és még nincs portfólióm, csinálhatja azt mondjuk ismerős vagy barát is, akár ugyanolyan jó képekkel, szerkesztve, retusálva ha kell?

Figyelt kérdés
Mint biztos tudjátok, azért a portfólió rengeteg pénz, és sokszor nem is adnak ki olyan jó munkát a kezükből, hogy az megérje. Viszont nekem apukám elvégzett fotó tanfolyamokat, és elég jó képeket is tud csinálni, csak nem ez a szakmája... De retusálni kitudja ő is meg minden. Szóval szerintetek ez így lehetséges, vagy adjunk ki inkább egy rahedli pénzt? Esetleg más javaslat..?

2015. márc. 10. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

jelentkezéshez bőven elég.

De az is kérdés, hogy fotómodell akarsz lenni kapásból?

Ne gondold, hogy beküöldesz pár képet és egybl hívnak mindenhova...

2015. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Portfólió azután kell hogy már felvettek egy ügynökséghez. A portfóliót pedig a modelleknek ingyen megcsinálják, a munkáidból levonják később.
2015. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen fotómodellkedni szeretnék.. és sajnos nincs ekkora önbizalmam, hogy azt gondoljam rögtön mindenhová mehetek, pedig kéne, hogy legyen ebben a szakmában.. de hátha tudnak velem kezdeni vmit. Ha gondoljátok privátba küldhetek képet, hogy szerintetek mennyire van esélyem.. :)
2015. márc. 11. 07:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én baromira nem értek a modellkedéshez, de a képeidre kíváncsi lennék:D Lány vagyok, a félreértések elkerülése végett, nem vmi perverz:D
2015. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egx profi ügynökség semmiért nem kér pénzt, ha lát benned fantáziát. persze van aki lehúzást álcázva van ebben a szakmában, sütő enikő modelliskola, egyéb gagyi modellügynükségek etc. ezek százezreket kérnek portfolió, meg tanfolyam végett, ismétlem, lehúzás, csak a legtöbb ember (99%) ezt látja, mert erőszakosak. a profi ügynökségek nem ilyenek, ők minden beléd áldozott forintot a későbbi munkáidból kamatoztatnak, ami egy profi ügynökségnél, átlagosan milliós nagyságrend ;) ilyen ügynökségek: vm, icon, visage, attractive. good luck gurl or dude ;)
2015. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget!! :)
2015. márc. 25. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!