Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 15 eves,176 cm vagyok, kék...

15 eves,176 cm vagyok, kék szemű es eredeti vörös a hajam. Nagyobb mellekkel is lehetek modell vagy csak a laposabb lanyok jók?

Figyelt kérdés
#vöröshaj #modell #mell
2015. júl. 3. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetsz modell simán,vannak glamour modellek is :)
2015. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tudod van ez a poén hogy milyen az állásinterjú a PlayBoy magazinnál?

Odadobnak eléd egy D kosaras melltartót és azt töltsd ki.

Szóval viccet félretéve lehet egy vékony lányon akkora mell ami egy nála testesebb alkaton kicsinek számít de amúgy rajta nem.Te amúgy modell szeretnél lenni?:)mert néha nem a mell a lényeg mert van amikor olyan ronda az arca a leánynak,de szép a teste.Hogy őszinte legyek nekem inkább számít hogy szép arca legyen a valakinek,de a teste sem utolsó szempont.Privátban ha küldesz képet az segítene.nekem is van osztálytársam aki nagyon szép,vékony,de akkor is 55 kiló,de nem látszik rajta hogy ő 55 kiló.14/F

2015. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat szerintem nem vagyok kover magas es olyan kozepes inkabb vekony es neha eleg zavaro a mellem :)
2015. júl. 3. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Megnézném, hogy növesztettél zavaróan nagy melleket a modell alakhoz:D

Nem az a lényeg, hogy te kövérnek gondolod-e magad.

Itt értékeknek kell megfelelni...többek között csípőbőség, mellbőség, súly, magasság.

Ha nem vagy modell centi mindenhol, akkor nem lehetsz modell (márpedig modellcentik mellé nemigen nőhet nagy melled 15 évesen...elvileg) de ettől még nemleszel kövér, mielőtt félreértenéd.

2015. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!