Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ezekkel a mértékke...

Szerintetek ezekkel a mértékkel beadhatnám valamelyik modellügynökséghez a jelentkezésemet?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok.

Magasság: 172 cm.

Mell: 78cm

Derék: 63,5cm

Csípő: 87cm


Előre köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2015. aug. 19. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen méretekkel beadhatod, kérdés, érdekli-e őket.


Kb. amúgy beleférsz az elvárásokba, a melled még nyilván nőni fog. De ha a fejed bűnronda vagy csak unalmas, akkor kenheted a hajadra, szóval nehéz lenne ennyi alapján jövőt jósolni neked.

2015. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

kg?13 évesen babázz még.

Meg amúgy sem vagy elég magas.Kép?Honnan mondjuk meg,h szép vagy-e?

2015. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bárki beadhatja, sőt bénább helyekre azonnal be is hívnak mindenkit hogy fizess pár ezres regisztrációs díjat, stb.

Modellnek jelentkezni akkor érdemes ha különleges szépség vagy, érdekes karakteres arccal, sportos, tökéletes alakkal. Ez adatokból nem derül ki.

2015. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy a méreteim megfelelőek-e.
2015. aug. 19. 18:49
 5/9 anonim válasza:

Szia:)

A nemzetkozi szabvany szerint a derek max 62 cm lehet de lehet hogy elmerted... enis eloszor aztan ott megmertek es kiderult hogy kevesebb :D

A tobbi viszont teljesen megfelel :)

Csak arra vigyazz, hogy ne olyan helyre menj ahol elkernek 200 ezret es utana leszarnak... Szoval keress egy megbizhato ugynokseget :)

2015. aug. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a méreteid jók és ha mellé társul még egy különleges, ritka arc akkor nyerő lehetsz! :) De ha látnak benned fantáziát nem fogja őket megállítani ha nem vagy elég vékony: ingyen kondibérlet, stb.:)
2015. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, de próbálkozz csak. :D
2015. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki értelmesen válaszolt! :) aki meg nem... Azzal nem tudok mit kezdeni! :*
2015. aug. 20. 16:23
 9/9 abcz ***** válasza:
90-60-90
2015. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!