Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha modellként szeretnék...

Ha modellként szeretnék dolgozni modellügynökséghez vagy magánfotográfushoz érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, tipikus modellalkatú, szálkás, izmos, szélesvállú, keskenycsípőjű, 190 cm és 85 kg, kék szem, barna haj, helyesnek mondott. Amíg majd egyetemre járok pár évig modellkedni szeretnék de ha a szakmába helyezkednék el az se lenne rossz. Igazából azt szeretném hogy felfedezzenek és mivel azok alapján amiket olvastam minden kritériumnak megfelelek a legjobb helyre akarok menni hogy ez megvalósuljon. Pénzt is szeretnék keresni a fotózással, ez lenne a lényeg. Ehhez modellügynökséghez vagy magánfotográfushoz kell menni? Ami még fontos hogy ez Debrecenben legyen. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 6. 03:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos Magyarországon most a férfiatlan páva a divat, de próbálj szerencsét, hátha
2016. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen ügynökséghez.
2016. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ügynökség.
2016. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 6. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Magadnak akarsz modellkedni úgy hogy te fizetsz vagy divatházaknak és magazinoknak úgy hogy ők fizetnek neked? Egyértelmű, hogy egy jó ügynökséghez menj ami Debrecenben nem nagyon van, inkább Pesten, például VM, Visage, Diary stb. Egyébként egyetem közben nem nagyon lehet csinálni csak ha levelezősön vagy, esetleg part time-ba, de az nem nagyon éri meg kezdőknek.
2016. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!