Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért akar minden 2. fiatal...

Miért akar minden 2. fiatal lány modellkedni?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok. Semmi rosszindulat nincs bennem, csupán érdekelne.

2016. márc. 25. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzónak tartják azt, hogy nem kell átlagos életet élniük.
2016. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát mivel én is a korosztály része vagyok ,úgy látom Palvin Barbara hatására mindenki látja az esélyt ,hogy ő is lehet befutott modell ,találkozhat ugyanúgy sztárokkal ,"könnyű" élete lehet. /mert ugye őt már 13 évesen felfedezték/

Plusz pozitívan ér szerintem bárkit ,hogy modell ,mert így kap egy biztosítékot ,hogy szép ,nem mindennapi ,hm?

2016. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert csak azt latja benne, hogy aki 'szep', annak eleg 'szepnek' lenni, nem kell hozza tanulni, megszakadni a munkaban a szalag mellett, hanem o 'szep', es ennyi eleg hogy doljon a le. Aztan par evvel kesobb rajonnek ez a munka mivel jar, mennyi lemondassal, koplalassal, kialvatlansaggal, es elmennek tanulni valamit, amivel 40 eves korukban is meg tudnak majd elni.
2016. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, ismerek pár lányt személyesen, aki modellkedik, és többésgük csak akkor igazán szép, ha meg van csinálva. Amúgy meg tök átlagosak, vagy az alattiak.
2016. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
mert hülyék, mint a segg
2016. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Stylist vagyok, egy fotózáson a modell a leglecserélhetőbb. Kivéve ha ilyen Cindy Crawford kategória, aki nagyon érti a dolgát.


Sok nagyon szép lányt láttam, akikben semmi élet, semmi plusz. Egy ilyet simán lecserélnek, mert ezer másik van, aki jobb nála.

2016. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: az király, de nem ez volt a kérdés. :D
2016. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik hogy odaállnak és lőnek 10 képet 1 óra alatt és mehetnek haza meg bulizni és ezekért mind fizetnek nekik:D

Úgymond ingyen gyümölcs.

Csak semmi nincs ingyen...

2016. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Akkor elhiszik/visszaigazolást nyer, hogy ők aztán tényleg különlegesen szépek, fotogének.


2. Mennyire jó már, ha az ember gyakorlatilag a kinézetéből él, és egész nap csak azzal foglalkozik, hogy hogyan néz ki. (Nem! Ez nem feltétlen jó, de a fiatal lányoknak borzasztó vonzó, hogy azon kívül, hogy valahogy kinéz, és figyel arra, hogy mennyit eszik mennyit mozog, kampányokban szerepel, egyebet nem tesz le az asztalra, és ezért borsosan megfizetik)


3. Tényleg azt látják (legalább egyszer megtörtént), hogy egy átlagos kislányt az utcán leszólított egy modellügynök, és azóta felfutott a szakmában. És hátha...


Igen, igen, vannak árnyoldalai is a szakmának, meg nyilván nem olyan könnyű, ahogy azt leírtam, megy a taposás rendesen, meg kell felelni a trendeknek, nem lehet akármilyen színű a hajuk pl. tetoválás sem fér bele stb. szóval kevésbé lehetsz önmagad, mint gondolnád. 50 stylist, sminkes és fodrász ugrál körül, és a végén készítenek belőled egy személyt egy fotózás erejéig, ami nem is te vagy, de jól néz ki.

2016. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ingyenélés miatt. A könnyű élet miatt. Nem értem igazából. A fele még csak nem is szép. Ebbe a korosztályba tartozom.. és hívtak már nem egyszer castingokra meg katalógusfotózásokra, de bleh. Szeretnék gyerekként gyerek lenni. Mellesleg anyukám nem engedi. Kimondottan tiltja. :D
2016. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!