Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Egyik ismerősöm, akit még pár...

Egyik ismerősöm, akit még pár éve felnőttképzésen vettünk részt pár éve munkát ajánlott. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Irt nekem a mai napon hogy a calzedonianak lenne a 2017-es kollekcio fotozasa es ahhoz keresnek lanyokat. Ha egy idegen irt volna valoszinuleg leraztam volna. De irta, hogy nagyon sok penzt lehet vele keresni. 2 helyszinen, Budapesten vagy Maltan. Irta, hogy kepeket kell kuldeni, bikiniset, fehernemuset, meg amin latszodik a mellem... Szoltam baratnomnek, hogy van e kedve, azt mondta igy nem igazan. En elkuldtem a kepeket, mert hat jo lehetoseg penzszerzesre... De amikor mondtam a sracnak, hogy baratnom nem jon, mondta, hogy vegyem ra mindenkeppen, mert ketten sokkal nagyobb eselye van, hogy bejutunk. Ja es a melles kep azert kell, mert azt mondta, tavaly volt egy olyan eset, hogy egy azsiai csaj beijedt amikor fehernemuben kellett ellazzulnia a fotozashoz, es haza kellett kuldeni. Szerintetek?
2016. ápr. 25. 21:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Milyen kapcsolatbán áll ő a Calzedonia céggel?
2016. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta az egyik haverjának segít lányokat keresni, és különböző divatcégeknek szokott fotózni.
2016. ápr. 25. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amin látszik a melled, persze... Ehh...:S

Szerintem kamu.

2016. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom...Hogy lehetsz ilyen naiv?Ez kamu.Tudod mikor leszel te modell a Calzedoniánál?Mikor én megdöglök és felállok a temetőben.
2016. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tanulópénz... Azt hittem bízhatok egy régi haverban...
2016. ápr. 25. 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Calzedonia ugynoksegeknek tart castingokat, ahova csak a kivalasztott modellek mehetnek altalaban, leven hogy amatorokkel nem szorakoznak.
2016. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy kamu.. a barátnőd melle érdekli csak :))
2016. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!