Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 15/L.165cm. Mereteim:Mell:92De...

15/L.165cm. Mereteim:Mell:92Derek:70Csipo:97. Mindenem eredeti, haj, szemoldok. Mindenki mondja hogy tokeletes lennek modellnek. Ha minden mas jo es ezek is akkor kit tudnek vele felkeresni? Minden vagyam!

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Így senkit. Alapból a magasságod miatt ki van lőve (170 cm fölötti kell) és a többi méreted sem előírás szerinti (most nem mondom meg pontosan de biztosan lesz itt valaki, aki tudja a számokat, nekem valami derék 60, csípő 90 rémlik).
2016. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Túl alacsony vagy és a méreteid is nagyobbak mint kéne.

173 cm magasság a minimum. Derék meg nem lehet több 60 cm-nél. Csípő-mell 90 cm alatt kell legyen. Karakteres/érdekes arc is kell.

2016. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem fert ki de irtam eredetileg, hogy azert tetszett meg ez, mert mindneki mondta, hogy karakteres arcom van, a borom is sima es ugymond hibatlan.
2016. máj. 16. 21:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a méretek nem jók, hiába a karakteres arc és szép bőr. A modell egy élő ruhafogas, emiatt a méretek azok, amiket elsőként megnéznek.

Pl. én jellegzetesen egyedi, androgün arcú, tiszta bőrű, sovány valaki vagyok, 40 kilóval, 84-es mellel, 87-es csípővel és 60-as derékkal. Viszont 160 cm vagyok és ha fejre állnék sem lehetnék modell. Szerencsére nem is akarok, csak példaként írtam magam (mert a saját méreteimet tudom).


Sőt, úgy látom, a magassággal tévedtem is, nekem 170 rémlett mint alsó határ.

#1

2016. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

kifutó modellnél sok helyen 175cm a minimum, fiúknál 185cm. Palvin Barbit is anno téma volt, mert nincs meg a magassága.

-a méretekről: 90-60-90 a bűvös számhármas, az elméleti tökéletes homokóra, de a legtöbb modell ennél picit vékonyabb csípővel és mellkassal megáldott

-ettől függetlenül lehetsz modell, csak épp nem kifutó

2016. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a nagyi könnyes szemmel közli veled a vasárnapi húsleves előtt, hogy "istenkém, mint egy modell, olyan szép ez a lány", attól még nem leszel alkalmas erre a szakmára, ami nemcsak adottságokról szól, hanem hozzáállásról, tudásról, kitartásról, munkabírásról, 18 éves kor alatt pedig az egész család életmódjáról is.


Én is meghallgattam ezeket a nagyimtól, anyámtól, ha épp szépen kicsíptem magam, de ettől még 160 centi magas vagyok, és ez már nem is fog változni.

2016. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ki nem szarja le neked ki mit mondott? Ki mondta hogy ok mondtak? Mar neis haragudj de csak edesanyam van mar...:) Tapintatlan vagy es primitiv. Az elotted szolok normalisan tudnak irni, te miert nem? Nem az erdekelt, hogy veled mivan. Hanem amit az elotted levo emberek leirtak.:)
2016. máj. 18. 18:42
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó alakod lehet a leírtak alapján, azonban ezek a méretek soknak bizonyulnak a modell szakmában. Derékból 10 cm-t le kéne adnod, csípőből is minimum 7 cmt-t. Pluszban pedig nőnöd kellene kb 10 cm-t.
2016. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Csillagom, nem én hoztam fel, hanem te.


"Mindenki mondja hogy tokeletes lennek modellnek."


Gondolom nem a legnagyobb párizsi székhelyű modellügynökségnél mondja ezt mindenki, hanem a családod/barátaid. Ami ténylegesen tök mindegy, mert csak egy kedves bók, aminek örülj, hiszen szépnek találnak. De ettől nem leszel alkalmasabb modellnek.

2016. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csillagom😂😂😂 Ezt hanyagoljuk. Miert, idegenek nem allithattak csak ugy meg? Irhattak ram kulon ezert? Ez valami csoda lenne? Istenem..😂😂😂 Inkabb neirj.
2016. máj. 26. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!