Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek baj ha internetes...

Szerintetek baj ha internetes jelentkezésen nem túl profi és előnyös képeket küldtem?

Figyelt kérdés
Beadtam a jelentkezésem a VM modellügynökséghez és gondolom mindenki nagy profi képeket küldd be én meg csak csináltam egy alakosat, meg egyet az arcomról. Ja és még valami véletlenül kétszer küldtem el mert az e-mailem vacakodott (biztos a rossz idő miatt),ugye ebből nem lesz gond? Egyébként a méreteim megfelelnek, 190 centi vagyok (fiú), vékony, és elég lányos az arcszerkezetem (sajnos) ami úgy hallottam nem hátrány.

2016. júl. 26. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem elonyos,az problema. A legjobb oldaladat kellene ilyenkor mutatni.

Profinak viszont nem kell lennie,tokeletes az is,ha egy haverod lefotozott a telefonjaval. Nyilvan,legyen nagyjabol jo minosegu,de gondolom csak nem valami elmosodott,pixeles kepet kuldtel be.

2016. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggodnod a lényegét látják és előfordul h többször küldi vki véletlen ezzel nem hiszem h különösebben foglalkoznak az arcod pedig tényleg nem hátrány egyre felkapotabb és így is lehet egyedi nem pedig tömeg sokan keresik :) ui. Sajnálom telefonról írok
2016. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jó minőségű, 16 megapixeles kamerával lett fotózva egy szép fal előtt. :D de azt írták ne mosolyogjak rajta, így meg nem túl megnyerőek lettek...
2016. júl. 26. 23:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig a divatbemutatokon sem lehet majd mosolyogni... Hidd el,ha latnak benned fantaziat,visszahivnak majd! Azonban az ugynokseg vezetoje epp nyaral,ugyhogy varnod kell meg egy kicsit.:)
2016. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti addig nem is nézik meg?
2016. júl. 26. 23:55
 6/9 abcz ***** válasza:
szia, kérlek keress meg privátban.
2016. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,azt. Mindenkirol kozosen dontenek,es amig Balint vissza nem ter a nyaralasabol,addig ez nem lehetseges.
2016. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem baj, ha egy jelentkezéshez nem előnyös képet küldtél, mert a kép és az egész jelentkezésed feladata az, hogy a legelőnyösebb oldalad mutassa meg, hiszen arról akarod meggyőzni őket, hogy te kellesz nekik. a kérdésed pont olyan, mintha azt kérdeznéd vizsga után, hogy nem baj-e, hogy nem készültél fel a vizsgára? vagy mintha egy verseny után kérdeznéd, hogy baj-e, hogy nem edzettél. de baj. ettől jobban felkészültél és jobban szerepeltél? nem!


előre kéne az ilyesmin elgondolkodni és ha tényleg fontos neked valami, akkor előtte megtenni érte a szükséges dolgokat, nem utólag felmentést keresni a hanyagságodra. akik például tényleg be akarnak kerülni a modell szakmába azok elmennek egy fotóshoz és csináltatnak magukról profi képeket. nem azért, mert az ügynökség ezt kéri tőlük, hanem azért, mert a legjobb oldalukat akarják mutatni és ha egy profi képet küldenek magukról, akkor az jobb lesz azokénál, akiknek nem annyira fontos ez, hogy a legjobb oldalukat mutassák, ezért beérik egy haver fotójával, meg mobilos vackokkal.

az ügynökségnél pedig az ilyen dolgokból is nagyon sokat leszűrnek rólad. nekik tényleg mindegy, hogy profi képet küldesz magadról, vagy csak a haver képét, netán egy mobilos szelfit. viszont az nem mindegy nekik, hogy azt látják, hogy teszel is érte, hogy bekerülj, vagy nem. mert ha neked annyira nem fontos bekerülni hozzájuk, hogy a jelentkezéskor a legjobb oldalad mutasd, akkor miért lenne neked fontosabb egy castingon a legjobb oldalad mutatni, mikor egy munkára kiválasztanának? és miért lenne neked fontosabb egy munka során a legjobb oldalad mutatni, mikor már a jelentkezéskor sem tetted oda magad, hogy a legjobb oldalad mutasd?


ugyanez igaz minden más állásban és állásinterjúnál is. el lehet menni állásinterjúra kómásan, borostásan, másnaposan, gyűrött ruhában és lehet a jelentkezéshez vacak képet csatolni. csak ebből a felvételiztető azt fogja leszűrni, hogy téged nem érdekel annyira ez a jelentkezés, hogy odatedd magad és a legjobb oldalad mutasd neki. ő meg minek vegyen fel, ha ennyire nem érdekel, mikor van a helyedre ezer másik jelentkező, akik közül ha csak egy van olyan, aki csak ugyanannyira megfelelő, de a jelentkezéskor jobban próbálkozik nálad, hogy bekerüljön, akkor már az is megelőzött téged, aki nem tetted oda magad.


ettől persze még lehet, hogy visszahívnak, mert kellenek az új modellek és lehet, hogy a segítséged nélkül is meglátják benned a lehetőséget, de ha többet tennél érte, azzal sokat segíthetnél nekik. a modellek meg fogyó eszközök, csereszabatosak és nagyon könnyen pótolhatóak, úgyhogy érdemes jobban odatenned magad, hogy kevésbé akarjanak könnyen lemondani rólad.

2016. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
itt nem a kép profiságán van a hangsúly, hanem a hozzáállás profiságán. hogy profival csináltatsz képet, vagy telefonnal, az önmagában mindegy. viszont az, hogy odafigyelsz-e, hogy előnyös legyen az a kép, amit elküldesz és ha kell újra és újra megcsináltatod, ha nem előnyös és csak a legjobbat küldöd el, az nagyon fontos - de azért egy profi fotóssal jobbak az esélyeid előnyösebb képekre is, így azért ezzel is összefügg az igényesség.
2016. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!