Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kezdésnek melyik modellügynöks...

Kezdésnek melyik modellügynökséget ajánlanátok? 16/L

Figyelt kérdés
Modellkedni szeretnék és nem tudom hol kezdjem. Vannak erős és jó helyek, de vannak könnyen bejutós, de nem a legszimpatikusabb helyek is. És nem tudok mérlegelni, most melyik legyen, amelyikkel megpróbálkozzak.
2016. júl. 31. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Küldd el többhöz, egyikhez lehet beválogatnak ha jók a méreteid, jól nézel ki.

Ezek a legjobbak: ICON, VM, Visage.

2016. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És szerinted 165 cm-esen is van lehetőségem?
2016. júl. 31. 15:50
 3/5 anonim válasza:

170 a nagyon minimum az erős cégeknél, de ha nem kifutó modellnek szeretnél menni, és nagyon karakteres, szép arcod és alakod van, van esélyed. De ez csak akkor derül ki ha küldesz magadról képet nekik. :)

Én a Hungarian Art Centernél vagyok, 165 cm körül vagyok én is, nekik is küldhetnél, vagy esetleg elmehetnél egy castingjukra. :D

2016. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy kifuto modell, meg arc modell meg stb.!


Nem eleg, legalabb 173cm elkell erned:)

2016. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En pont 170 vagyok, megis ket eves szerzodesem volt az iconnal...nem mervado. Az arcod, az alakod szamit, bar az 165 tenyleg nagyon keves.
2016. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!