Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 11 éves vagyok és az Attractiv...

11 éves vagyok és az Attractive modellügynökségnel szeretnék jelentkezni. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat szeretnék!!

2016. aug. 1. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jók a méreteit akkor TALÁN. De az arcodtól is függ
2016. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelentkezni bárkinek lehetséges, bekerülni a neccesebb :D ha tetszesz nekik, akkor szerintem előszerződést fognak ajánlani (legalábbis a VM-nél így van), mert 14 éves kor alatt külföldön nem dolgozhatsz. Sok sikert! :*
2016. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Méreteid? Karakteres arcod van?
2016. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2016. aug. 1. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
11 évesen nem fognak felvenni. Várj pár évet. És ne az attractivehez jelentkezz, nekem ôk csak rombolták az önbecsülésem. Várj egy kicait és jelentkezz a weareonehoz, Nemes Bálinthoz, ikonhoz. Az attractivevel semmire sem mész.
2016. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit uccso
2016. aug. 2. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Szia! Ugyanazokat az álmokat dédelgetem, mint te :) Szerintem még várj egy èvet. Àltalàban 12-13 èv körül vesznek fel lànyokat. Ez az egy èv alatt (nekem is ez a tervem) kicsit formàzd magad, ugy èrtem tökèletesìts a hasadon stb. Faragj le belőlük minden aprò hàjt! Aztán ha ez megvan, izomosodj egy picit. De csak picit, alig legyen làtható. Ès ha ez megvan, màr csak az egészsèges ètkezèsre meg bőr- ès hajàpolàsra figyelj :) Modellügynöksègek, ahova mindenkèpp jelentkezhetsz: Attractive, Vm, Visage, Icon. Ezek a legjobbak ;)
2016. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fizikiwi ***** válasza:

Engem is 11 évesen felvettek a New Line Castinghoz. De kiderült hogy csalók. Ezért nem vagyok modell. De vannak gyerekmodellek is. Menj el! Sok sikert!

12/ l

2016. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

40 kiló vagyok. Sportolok 6 éves korom óta. És mellette kitűnő tanuló.

2016. aug. 8. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Jól van, le ne harapd a fejem xd Egó van itt rendesen
2016. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!