Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Facebookon írt nekem egy...

Facebookon írt nekem egy modellügynökség, hogy a képeim alapján megfelelnék, van-e kedvem modellkedni. Na most, kedvem az lenne, de érdemes? Azt mondták, nem kéne fizetni. Megpróbáljam? Jó dolog a modellkedés? (13/L)

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Persze, és szerinted a valódi modellügynökségek Facebookon, privát üzenetben toborozzák a modelleket?
2016. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Én is kaptam már ilyen üzenetet, de nem éltem a lehetőséggel. Kicsit valóban kamuszagú és nem valami hiteles az ilyen módon való toborzás.
2016. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Cica, ez kamu. Nem kéne fizetni? Jó vicc.
2016. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam a Cosmoban, h ők is szokták nézni a facebookos képeket és volt már olyan, hogy úgy találtak modellt. Szerintem nézz után az oldalnak (ne csak Facebookon), hogy tényleg egy normális modellügynökségről van e szó.
2016. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Facebookon nagyrészt kamu ügynökségek/fotósok vannak. Engem hányan megtaláltak már ilyenek... :D

Nézz utána jobban, mi is ez. Van Facebookon egy olyan csoport, hogy "Feketelista" modellkedés stb... Ide ha bemásolod az ügynökséget, kikéred mások véleményét, akkor biztosan megtudod a választ az ügynökségről.

Valamint az ügynökség nevét írd be a google-ba. Ha bármilyen információt kidob a net, akkor még lehetséges a kiléte, ha nem, hagyd a francba az egészet!

2016. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az Icon Model Management Hungary-től írtak.
2016. szept. 19. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Az Icon elég jó, azt hiszem Palvin Barbit is ők fedezték fel. Egy próbát megér, aztán ha mégis bármire pénzt akarnának kérni, még mindig kiszállhatsz. De ha tényleg az Icon írt, akkor nem valószínű, hogy kamu.
2016. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bizony, ők fedezték fel Palvin Barbit. :) Úgyhogy mindenképp élj a lehetőséggel (persze ha nagyon nem akarsz modellkedni akkor nem kell) de az elején nem fognak pénzt kérni, így igazából először kipróbálhatod az egészet, ha tetszik és te is tetszel nekik maradsz, ha nem akkor nem. Tényleg szoktak facebookon embereket keresni, szerintem próbáld ki, mert ez egy tök jó lehetőség ami nem adatik meg mindenkinek!
2016. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ti tudjátok, hogy ők fedezték fel, mások is tudják.
2016. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából megpróbálnám, de apukám nem engedi. Legalábbis még
2016. szept. 20. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!