Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen egyetemi rajzórákra hol...

Ilyen egyetemi rajzórákra hol lehet aktmodellnek jelentkezni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A művészeti értéke vagy inkább a penzkereset miatt?
2017. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon keresnek külsős modellt, mert jó pénzt fizetnek érte és valaki másik évfolyamból elvállalja.

Nálunk is mikor elsősök voltunk, a felsőbb évesek modellkedtek.

2017. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősön keresztül lehet leginkább "bejutni", szóval azzal nem nagyon leszel sikeres, ha például bemész a titkárságra és szólsz hogy modell szeretnél lenni. Viszont rajziskolákban próbálkozhatsz, ott nagyobb esélyed van szerintem. A pénzért viszont szerintem nem éri meg, nagyon kimerítő dolog és nem fizet túl jól.
2017. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2017. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Apaluka válasza:
Szegeden a rajztanszéken szívesen veszik, mert alig lehet össze fogdosni a modelleket!!!
2017. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is meglepődve olvastam az eddigieket mert mi is úgy tapasztaljuk, és pedig Bp-en, h nagyon nehéz összefogdosnia modelleket. lányt még csak-csak, de fiút volt amikor évekig se találtunk. valamiért ők sokkal szégyenlősebbek.

és nem, nem fizet abszolút jól, ne vicceljetek, hát ilyen 800 ,- Ft-os óradíjakat tudnak adni a képzőművészeti iskolák. sztem max ha vmi modellcégnél vagy és ott aktsorozatot készítenek, esetleg akkor lehet belőle jó pénz, de színtiszta művészeti iskolákban nem igen.

2017. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen vállalnék férfiként aktmodellkedést.
2019. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aktmodellnek az egyetemek művészeti karainak tanszékén szoktak jelentkezni (szobrász, festészet, rajz-grafika). ha pedig egyéb művészeti suli, akkor szokott lenni egy erre kijelölt ember és ő intézi a modellszerzést.

viszont tapasztalatból tudom, h nagyrészt sportoló srácokat keresnek (ha hímnemű kell), és ugyan van kivétel, amikor mindegy, de pl hozzánk jöttek már nem egyszer olyannal h kifejezetten szép anatómiai felépítésű, vékony, magas, szálkásan izmos max 25 éves fiút kerestek, mert ők éppen egy amolyan Dávid szobrot akartak formázni és kifejezetten tökéletes modellt kerestek.

de valóban hallottam h 50-60 éves férfi is volt már modell, ez sztem teljesen az esettől függ, mindenesetre tehát a szervezőt kell keresni a tanszéken / suliban. rád néznek és oké, már ha oké. de nem fizetnek túl!

2019. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!