Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Érdemes-e modelkednem? 12...

Érdemes-e modelkednem? 12 éves,172/3 cm

Figyelt kérdés

Szóval, még 2015-ben egy modellügynökségtől valaki megtalálta a képeimet az interneten és aztután rám írt, hogy nem-e lenne kedvem elmenni egy beszélgetésre.Ekkor annyiban maradt a dolog.Most tegnap megunt kaptam tőle egy üzenetet hogy szeretne beszélni a szüleimmel mert látta a mostani képeim és alkalmasnak talál rá.Idézem: "Én azért írtam rád, mert nagyon intelligens a tekinteted és az arcvonásaidban, a szád formájában van fantázia, látszik, hogy még sokat fog alakulni az arcod, ez egyértelmű, de már ilyenkor is lehet látni, kiből lehet jót kihozni és kinek nincs esélye."-szó szerint ezt irta.Engem érdekel a modellkedés, mindíg is érdekelt.

12 vagyok, 13 éves leszek 3 hónap múlva., 172/3 cm vagyok.Nem tudod hogy magas vagyok-e,mármint modellekhez képest.Nagyon szeretnék modellkedni, szertnék sikereket elérni.Szerintetek érdemes megpróbálni, elkezdeni? Mostanában fogytam, viszonylag vékony vagyok, hosszú nagyon világos barna hajam és kél szemem van.Arcformám kerek, ami zavar, bár egy dolog vigasztal hogy Gigi Hadidnak is kerek az arcf..De persze nem hasonlítom magam hozzá.Tényleg szeretném, szerintetek?


2017. febr. 4. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
12 évesen te inkább tanuljál, ne pedomaciknak mutogasd magad.
2017. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nagyon intelligens a tekinteted"

Na itt van a gond: modellkedésnél ez kifejezetten hátrányos!

Viszont a fiatal lányok szédítésére tökéletesen alkalmas.

Nagyon vigyázz a pedomacikkal!

Nem vicc...

2017. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik ügynökség? Mert a kamuk szoktak ilyeneket írni:D

A kerek arcforma, intelligens tekintet nem előnyös tényleg a szakmában. Karakteres arcodnak kell, hogy legyen. Kamucégekkel és is találkoztam, de szerencsére már egy igazinál vagyok. Írj, ha bármi kérdésed van még.

2017. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, miért kell hogy minden modell ugyanúgy nézzen ki? Nem lehet pár eltérő lány? Modellek csak azok lehetnek akik a tipikus 'modell arc' tükörképei? Hány gyönyörű híresség van akinek kerek az arcformája és mégis simán elmehetne modellnek? (Selena Gomez) Vagy pl: Gigi Hadid, ő modell, neki sincs tipikus modell feje mégis az egyik legjobb.Most ezzel azt akarjátok mondani hogy én már nem is lehetek modell? Amúgy modell vagy?Tudnál mondani tapasztalatot?Vagy hogy te hogy nézel ki?Ui:Köszi a komikat mégha nem is pozítivak.(amúgy kitűnű tanuló vagyok:)
2017. febr. 5. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy érdemes e vagy sem egyénfüggő. Viszont vigyázz, mert lehet, hogy átverés. Az ilyen munkáknál mindig fontos, hogy a szüleid tudjanak róla, ellenőrizhető legyen a munkáltató, és minden részlet benne legyen a szerződésben. Mert sajnos előfordul, hogy kamu hirdetések vannak, extrémebb esetekben akár emberrablók is tőrbe csalhatnak egy jó ajánlattal. Szóval akárhogy is, de mindenképp vigyázz!
2017. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!