Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni szeretnek, de nem...

Modellkedni szeretnek, de nem tudom, hogy kezdjem el es hol. Segitenetek legyszi? 13/l 170cm 49kg

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el fotózásokra, ott kiderül mennyire vagy ideális. Engem anno az ügynökség keresett fel :D De én már az elején kiábrándultam az egészből. Remélem neked össze fog jönni:)
2017. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom:) de milyen fotozasra hova? Es miert abrandultal ki?
2017. febr. 5. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezz egy ügynökséghez.
2017. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak nemtudom melyikhez
2017. febr. 6. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira akarnál, már utánanéztél volna, de ezt hagyjuk is.

[link]

2017. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kisspapa válasza:
Szerintem várj vele még. Ha egészséges és harmonikus életet akarsz élni a jövőben, akkor ne tedd ki magadat ilyen fiatalon "felnőttes" kihívásoknak. Semmiről nem maradol le. Élj ki minden életciklust és vágj bele az álmaidba akkor, amikor tényleg eljött az ideje.
2017. febr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Keress fel egy ügynökséget, menj el a castingra, ha tartanak. Ha nem, akkor írj nekik e-mailt, vagy valahogy vedd fel velük a kapcsolatot.

Kicsit alacsony vagy, és fiatal, de ha alkalmasnak talál egy ügynökség, akkor lehetséges, hogy felajánlja a szerződést. Én castingra mentem el tavasszal, és akkor még nem voltak jók a méreteim, de azóta fogytam, és elértem a célt. :)

Mell-derék-csípő, ami fontos és hogy a combod ne érjen össze. Elég sok a követelmény és Pesten van a legtöbb munka, amik közül ritka a fizetős. Szerintem gondold át rendesen, mielőtt belevágsz, mert sok munkával jár. Ha eléred a megadott méreteket (ez 170 cm-vel csípő: 89 cm, derék 60 cm maximum), akkor tartanod kell őket, hogy bármikor, ha fotózásra mész, vagy kifutóra, alkalmas legyél. Vagyis nem hízhatsz. Sok sport kell hozzá és oda kell figyelned arra, hogy mit eszel.

15/L

2017. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Helyes válasz ***** válasza:
90%
Ha boldog akarsz lenni,inkább tanulj,és kerüld el messziről az ügynökségeket.Nem lesz kiábrándulás.
2017. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Palotás Imre válasza:
100%

És főleg ne fizess előleget, fotózási díjat stb. Nagyon sok ilyen átverős cég van, akik mindent ígérnek, amíg csak nem fizetsz, aztán annak rendje módja szerint elfelejtenek.

Ha mégis elcsábulsz az ígéretektől, akkor a fizetés előtt a google-be pötyögd be a cég nevét, és olvasd el mások tapasztalatait róla.

2017. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!