Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetek gyerek modell?

Hogyan lehetek gyerek modell?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe leszek 13, 43 kg vagyok, és szeretnek a H&M-be, vagy akar bárhol modellkedni.
2017. febr. 19. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Először is szeptemberben és H&M-ben. Ne hagyd le az "n" betűket, amikor ki kéne írni, mert így egy buta, visszamaradott hülyegyereknek tűnsz(bocsi, de tényleg).


Elég egyszerű a dolog, beszélsz a szüleiddel, hogy modellkedni szeretnél, hiszen kiskorú lévén szükséged lesz az engedélyükre.Ők pedig szépen felveszik a kapcsolatot a H&M-vel vagy egy gyerekmodell-ügynökséggel és elintézik a dolgot.

2017. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
16%
Sehogy túl dagi vagy menj el hentesnek
2017. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xx.Be.Happy.xx ***** válasza:

tizenhárom évesen gyerekmodell már nem lehetsz, inkább jelentkezz egy normális ügynökséghez ((mivel ilyen fiatal vagy, 167-168 centivel már talán oké lehetsz, simán nőhetsz)), pl. attractive, vm, icon, DE! csaknolyannál próbálkozz, ami nem kér pénzt.

egyébként a kilóid száma nem számít, a lényeg, hogy a csípőd max 90, a derekad pedig max 60 centi legyen - habár utóbbi lehet kicsivel több.

sok sikert!^^

2017. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
164 cm vagyok, lemaradt. Amúgy sajnalom, de az én koromban ez kevés. 50 kilós oszt.tarsaim vannak. Szinte csont és bor vagyok. Ami borzasztó hogy 37%-Om "erő". Az kevés. Bocsánat a gyenge fogalmazasert, fáradt vagyok. 😃
2017. febr. 20. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek akarsz modellkedni.

Egész életedben csak kihasználni fognak!


A pasik a tested miatt, csak használni fognak téged.

A munkádban sem rád lesznek kiváncsi hanem a testedre.

Ne akarj már ilyen bábu lenni.

2017. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!