Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha modellkedni szeretnék,167...

Ha modellkedni szeretnék,167 cm-hez 49 vagy 46 kg ideális?

Figyelt kérdés
Nem tudom, visszafogyjak-e, vagy jó ez így :/

2017. febr. 22. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A modellkedéshez a 167 centi nem ideális.
2017. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kifutóra gondoltam, max fotómodellnek, az se biztos, de főleg elméleti kérdés, mivel az a lényeg, hogy modellalkatot szeretnék
2017. febr. 22. 23:12
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Vannak molett fotómodellek is, nőiesen husisak, vékonyak és soványak is. Több alkatra is van igény, nem úgy mint a kifutómodelleknél, ahol durván szabályozva van minden.

Amúgy elég valószínűtlen hogy valaha rendes modell lesz belőled, meg ha az is lesz, akkor se olyan hű de nagyszerű dolog mint amilyennek tűnik, de legyél csak nyugodtan még egy csepp a tengerben:D

2017. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Így is túl alacsony a testsúlyod, a te magasságodhoz minimum kéne 55 kilónak lenni és akkor sem lenne rajtad felesleg.

Ne ess túlzásokba, egyáltalán nem szép, ha kilátszanak a csontjaid.

2017. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Nincs olyan, hogy fotómodell, modell van, annak pedig alacsony vagy.
2017. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Modellszakmában dolgoztam (nem mint, modell).

Utaztam emiatt sokat belföldön, és külföldön is. A legtöbb husis modell fotózásokra hosszú protekciók után tudtak bekerülni nagy nehezen.

Karakteres arc kell, min.172 cm, 48-50 kg. Ezek a fotómodellek. A kifutóra nagyobb magasság, kevesebb kg kell. És mindkettőhöz rengeteg kitartás, fegyelem, edzés, személyre szabott étrend. Senki ne higyje, hogy leányálom. Csupa, csupa elvárás, aminek maximálisan meg kell felelni, vagy repülsz.

Keress fel professzionális modellügynökségeket, küld el a jelentkezésed, ők válaszolnak és megmondják hogy miért kellesz-vagy épp miért nem kellesz nekik.

2017. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ugye én még nem számítok husisnak? :/
2017. febr. 23. 16:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Írd már be a googlebe, hogy testtömeg kalkulátor és nézd meg, hogy a normál érték alatt vagy. Nemhogy husi nem vagy, hanem túlságosan vékony!
2017. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy alatta vagyok, de modelleknél ez alap...
2017. febr. 23. 17:37
 10/11 anonim válasza:
100%
elsősorban nem a súlyodba hanem a magasságodba fognak belekötni, visszafogyni abszolut nem kell ! még ez is vékony, ha csini az arcod akkor pattanj és keress valami arcmodell ügynökséget, nézz körül a nagy világban a ruha és kifutómodellek nem kifejezetten szépek, tisztelet a kivételnek de az arc modellek annál inkább gyönyörűek.
2017. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!