Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellugynokségek kérnek...

Modellugynokségek kérnek portfolioért pénzt?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy modell ugynokségbe,megdicsértek minden, személyesen elbeszélgettek velem, csináltak rolam képet, már kuldtek nekem munkákat is amire jelentkezhetek. Viszont kell csináltatnom egy portfoliot magamrol mert még nincs rolam. Mondták hogy ha náluk csináltatom meg és ugye azt javasolják bla bla 90-150 ezer ft kozott van és ebben profi sminkes , stylist, fodrász benne van 5 féle sminkkel, ruhával. Teljsen jo, nem is tunik gyanusnak az ugynokség, csak meglepodtem hogy ezért pénzt kérnek! Én meg tudnám másnál ingyen csináltatni, csak o kezdo csak fényképész, magamat kéne sminkelnem, hajat csinálnom, oltoztetnem.

Normális hogy ilyen esetben pénzt kér ezért egy modell ugynokség ?


2017. ápr. 26. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Normális? A legtöbb hasonló ügynökségnél ez megy. Itt "mindenki szép" és fotogén..., csak fizesd ki a portfoliót. Ráadásul szereznek neked egy-két lehetőséget esetleg, de kb minden rajtad múlik ezután, meg magadnak kell rohangálnod. Jobb, ha nem kezdesz velük.

Keress egy felső kategóriás ügynökséget, ott nem dolgoznak veled, csak akkor ,ha tényleg érdekled őket, legalább megmondják a frankót.

2017. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aha szoktak
2017. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahol nem kérnek, ott dugni kell.
2017. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!