Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy kezdjem el? Mit tanácsoltok?

Hogy kezdjem el? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Szeretnék modellkedni és szerintem a testalkatom is megfelelő hozzá (magasság 182 cm, testsúly 71 kg). Fogalmam sincs hogy kezdjem el ezt az egészet. Nagyobb városoktól eléggé messze lakom szóval a feljárás elég nehéz lenne suli mellett. Tudnátok valamit javasolni? 16/L
2017. máj. 10. 12:39
 1/1 anonim válasza:
Szia!Én 14 éves vagyok,és modellkedem!Én először úgy kezdtem,hogy voltak kapcsolataim és ennek hála behívtak ügynökségekbe!Ha neked nincs ilyen ismerősöd,akkor keress rá interneten milyen ügynökségek vannak akik esetleg olyan lányt keresnek,mint te!Ha felveszed velük a kapcsolatot utána behívnak egy fotózásra jobb esetben,aztán utána ha benne vagy a rendszerükben már bármikor hívhatnak fotózásra,reklám filmbe!Remélem tudtam segíteni!;)
2017. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!