Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » VM modellügynökséghez szeretné...

VM modellügynökséghez szeretnék jelentkezni. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Olvastam a honlapjukon, hogy lehet e-mailben, a honlapon valami adatlap kitöltésével, és személyesen is jelentkezni.

Az az adatlap, ahova adatokat kellene beírnom és képeket feltölteni, valamiért nem nyílik meg a gépemen, e-mailen meg nem szeretnék.

Arra gondoltam, hogy személyesen lenne a legjobb. Telefonon vagy e-mail-ben szólni kell, adnak egy időpontot és akkor behívank személyes találkozóra.

Azt gondoltam, hogy ez lenne a legjobb, mert akkor személyesen találkoznak velem először és lenne egy első benyomásuk rólam.

Szerintetek?



2017. júl. 17. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

E-mailen miert nem szeretnel jelentkezni?

Mindenkepp fognak pedig kepeket kerni toled,senkit nem hivnak be latatlanban.

2017. júl. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha e-mailben jelentkezem, akkot hogy szólítsam meg őket?
2017. júl. 18. 06:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban tuti nem fognak behívni, odamenni pedig nem tudsz csak úgy, mert időpontokkal dolgoznak ilyen helyeken. Küldd el emailben a képeket az összes adatoddal (magasság, kor, körméretek). Egyébként nem ajánlanám őket, mert sok lány panaszkodik rájuk. Próbáld meg az Attractiveot és a The Diaryt inkább.
2017. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A diarynél meg kb 1-2 lány nem panaszkodik csak :D attractive egyre kevésbé profi. Facehez, Crisphez és Royalhoz is jelentkezz.
2017. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. júl. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!