Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az Attractive a legjobb...

Az Attractive a legjobb modellügynökség?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni modellnek,de kíváncsi lennék, Szerintetek melyik a legjobb. Attractive ot nagyon sokat ajánlják,de a Vm et is. Help😂

2017. júl. 26. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nagyon jó az Attractive, én biztosan oda akarnék jelentkezni. Évek óta olvasom a blogjukat és nekem nagyon szimpik. Valamint az eredményeik is magukért beszélnek.
2017. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
El tudnád küldeni a blognak a linkjét?:) Vagy a Cosmopolitanos az? Mert,ha jól látom,az egy ideje nem frissült
2017. júl. 26. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Én inkább mást ajánlanék. Írj rám esetleg.
2017. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Ugyanaz a véleményem mint az elsőnek, ők a legjobbak, nekem tetszik hogy Instán is tudom követni mit csinálnak a modelljeik. A VMről sok rosszat hallottam a modell ismerősöktől...

Amúgy a Cosmon szerintem már nincsenek de itt vannak friss cuccok: www.joy.hu/amodellugynokseg

2017. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nagyon aranyosak az első perctől minden kérdésedre válaszolnak, mindig tartják veled a kapcsolatot,(ha náluk vagy) nagyon törődnek a lányokkal én is ott vagyok modell és imádok ott lenni:)
2017. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attractive se rossz de azért a vm messze a legjobb. Egyedül több modellt küldenek fashion weekekre mint az összes többi együtt és ezek adatok.

Remélem tudtam egy kicsit segiteni

2019. júl. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az attractiverol annyi rosszat halottam az utobbi idoben.. ha a modellek egy kicsit is meghiznak(tobb a csipo meretuk par centivel) mar rugdossak ki oket.. szanalmas xd
2021. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!