Lehetek modell?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Szeretném megpróbálni a modellkedést. 177cm-er vagyok. Sajnos a minimum a 184 sajnos. És 77kg vagyok. Tudom csináljak portfóliót és adjam be és eldöntik ha kellek. De nem akarom úgy beadni, hogy nem vagyok tisztában azzal hogy is nézek ki. Akkor nem kergetem az álmokat.

2017. szept. 6. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez eleg keves informacio ahhoz,hogy erdemi valaszt lehessen ra adni.
2017. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A súlyod a gond ha tényleg 77 kg és nem elírás . 170 cm körül is vannak akiket futtatnak szóval azzal a pár cmel nem lesz baj .
2017. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Meg még szeretnék karcsúsítani magamon. Ha valaki akar privátban küldök arcomról. egyenlőre nekem az lenne a lényeg. Abban akarok megerősítést nyerni.
2017. szept. 6. 15:48
 4/6 anonim válasza:
Hol 184 cm a minimum? Ezt kitől hallottad? Csak mert ez egy orbitális nagy hülyeség. Általában 175-180 cm között van.
2017. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Küldj képet, 177centi az nagyon jó

Barátnőm 172 volt és modellkedett.


Imghez menj

2017. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te valamit nagyon benéztél. A minimum magasság 172 cm. 184 centivel már senkit sem vesznek fel, mivel 182 a felső határ. 77 kg elég sok, de ha jelentkezel és alkalmasnak találnak, akkor a fogyásban is segítenek. Kicsit idős vagy már, ne sokáig halaszd. Szerintem ide érdemes jelentkezni, ők nagyon profik: attractive.hu
2017. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!