Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lányok aki már volt modellügyn...

Lányok aki már volt modellügynökségnél castingon beszélne róla egy kicsit hogyan zajlik? A fotózásról, a beszélgetésről, minden érdekel.

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Castingon nem voltam, jelentkeztem és behívtak csak én voltam ott. Ha még nem vagy 18, kérik szülővel menj és beszélgetnek veled, hogy jobban megismerjenek, megmérik a magasságodat és a körben, utána csinálnak pár képet az arcodról és bikiniben. Így tudják megmondani hogy fel akarnak e venni. Érdemes elmenni több helyre, néhol elég bunkók tudnak lenni vagy nyomulnak. Szerintem az attractive nagyon kedves volt bár nem vettek fel.
2017. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keves első válaszoló!:) Engem az érdekelne, hogy amikor bemész,mit köszönsz nekik? Letegezed őket vagy nem?
2017. okt. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akiknél jártam mindenhol viszonylag fiatal emberek dolgoztak úgyhogy én tegeztem őket :)
2017. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem felkerestek hogy menjek el (: Nagyon kíváncsi vagyok hogy zajlik ez a beszélgetés meg elvileg fotózni is fognak.
2017. okt. 14. 20:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló ha még tud valaki mesélni annak örülnék.
2017. okt. 14. 20:19
 6/6 anonim válasza:
Szia! Melyik modellügynökség keresett fel? Amúgy sok sikert :)
2017. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!