Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Idol Model Managementről...

Idol Model Managementről hallott már valaki?

Figyelt kérdés
Megkerestek üzenetben,de nekem olyan kamu-szaga van ennek a dolognak. Azt írják, hogy nincs kizárólagos szerződés, így más modellügynökségekhez is lehet regisztrálni. Ez furcsa nem? Vélemények, tapasztalatok? Ismerem nagyjából a magyar modellügynökségeket,de erről sose hallottam.

#modell #modellügynökség #Idol #idolmodellmamagement
2017. okt. 11. 15:38
 1/10 anonim válasza:
100%
Magyarországon nagyon kevés ügynökség irat alá kizárólagos szerződést! Egyébként igen hallottam róluk már! A referencia Casting ügynökség tulajdonosa csinálja. Külföldre közvetít külföldi ugynoksegeknek modelleket. Teljesen hiteles normális cég. Többször dolgoztunk már velük....
2017. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Modellügynökséghez nem lehet regisztrálni és nincs olyan, hogy szerződés nélkül vannak ott lányok, ezeket castingügynökségeknek hívják...Egyébként sosem hallottam róluk.
2017. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én sem hallottam még róluk..
2017. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
en hallottam most nem reg kerestek fel engem,ha minden jol megy a szulokkel akkor megyek majd castingra nyaron
2018. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Van oldaluk?Ha van mi a neve?
2018. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Neked már biztosan nem de másnak még jól jöhet amit írok. Ha behívnak ne menj be, csalás az egész. Egy lepukkadt helyen van, a csaj húsz percig beszél a semmiről mire a végén elkérnek 45000Ftot a portfólióra. Engem is behívtak egy kamu reklámfilm hirdetéssel családi idill témával. Amikor bementünk anyukámat kb be se akarták engedni a "castingra" (casting ahol egyedül én voltam mellesleg) merthogy a gyerekek kínosan érzik magukat ha családtag is bent van. Kérdem én aki modell akar lenni az pont a saját anyukája előtt lesz szégyenlős? Vicc. Nyílván azt gondolták a gyerekre könnyebb hatni. És mivel nem vagyok még 18 ugye apukámat hívták, és azt mondták hogy semmi anyagi vonzata nem lesz.. Aztán még minket néztek teljesen hülyének. És a kezedbe nyomnak egy kamu regisztrációs papírt aminél én jobbat szerkesztek össze. Persze kb semmi nincs feltüntetve rajta.. Ezért itt figyelmeztetek mindenkit akiket ez a kamu ügynökség hív, hogy ne menj be!!! Szánalmas roha..k banda!!Na mindegy utána édesanyám, és édesapam is kiosztotta őket, én pedig itt szeretnélek titeket figyelmeztetni! Nyílván hamar leesett hogy kamu, így egy forintot nem fizettünk. Tehát ha valaki tényleg elakarja kezdeni csakis ICON ATTRACTIVE, és amiket utánanézéssel találtok! Az első hozzászóló valószínűleg az egyik nekik dolgozó mellesleg.;)
2018. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
KAMU!!!!!!!
2018. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kedves Edina!


Szomorúan olvastuk felháborodott hangvételű soraidat, innen a "lepusztult" belvárosi, Hősök terére néző, napfényes, irodánkból és próbáljuk megemészteni azt. Kitartóan próbáljuk majd nem megközelíteni azt a szintet, amit neked az előbb sikerült, és egyébként bele sem állnánk ilyen vitába, csak szeretnénk megjegyezni mennyire nem okés, hogy snapchat filteres kutyafejű, kiskorú őnagyságok becsmérelik az utánajárás teljes elhanyagolása mellett felnőtt emberek munkáját. Folyamatos munkaközvetítéseink egy alappillére, hogy rendelkezel portfólióval. Mivel le nem tudunk rajzolni, elmesélni pedig nem akarunk, így képekkel kell rendelkezned önmagadról. Bizonyosan fájó pont lehetett, mikor azt mondtuk nem álljuk helyettetek mindezt, hiszen tapasztalatlan vagy, és nem rendelkezel kellő paraméterekkel, hogy ez nekünk megérje. Mindazonáltal azt is mondtuk, hogyha megcsináltatod ismerőssel azt is elfogadjuk. Biztos ez a felháborító rugalmasság volt részünkről ennyire vérlázító, így utólagos bocsánatodat kérjük. Nemmellesleg az image film forgatásáról majd közösen küldünk neked egy kedves, integetős képet! :) Legyen szép napod!

2018. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 verigaguriga válasza:

Sziasztok.

Teljesen egyetértek azzal,aki azt mondta,hogy kamu !!! Nekem azt ígérte ez a cég szeptemberben,hogy havi 2-szer mehetek munkára, és 7 hónap alatt összesen 8-szor voltam.Nekem volt portfólióm szerencsére ,de hazudoznak a havi 2-ről,ne dőljetek be nekik! Azt ígérték,hogy a munkák MINDIG hétvégére esnek a suli miatt,mivel fiatalokkal dolgoznak,de ez is KAMU,mert 1-szer azért csúsztam le,mert a forgatás péntek-szombat-vasárnap volt,és kitalálták,hogy mivel nem tudom vállalni a pénteket így mást küldenek,hiába lett volna jó nekem a hétvége. Egyszer meg az volt,hogy le volt szervezni a munka,anyáék meg hívták őket,hogy nem tudok aznap a forgatásra menni,mert beszart a kocsink,erre kitalálták,hogy ha nem megyek,akkor nekünk kell fizetni,mert szerződés,meg blabla...Kik ezek te??? Kajak kocsit kellett kölcsönkérnünk !!! Fel sem merült bennük,hogy eljönnek értem,pedig szerintem ez lett volna az alap. CSALÓ BANDA !!!

2018. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azóta is várom a mosolygós integetős képet lol
2023. máj. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!