Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A minél kaptam Sütő Enikő...

A minél kaptam Sütő Enikő profiljárol egy üzenetet szerintetek érdemes megfontolni?

Figyelt kérdés

Először azt hittem vmi áll profil aztán megnéztem és tényleg igazi. Azt írta hogy a facebook képeim alapján alkalmasnak találnak a Modellkedésre stb. És hogy regisztráljak az oldalra és majd hívnak. Szerintetek ezt érdemes komolyan venni vagy minden 2. lányra ráírnak a pénz reményében? Magamat sose tartottam vmi szépnek ráadásul nincs meg az a 170cm 90-60-90-es dolog sem.

Valaki aki már volt Sütő Enikő modell iskolájában elmondaná hogy mirol szólt és utána hogyan boldogult? MennyiBe kerül a tanfolyam?

16l



2017. nov. 28. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:
A minap*
2017. nov. 28. 21:14
 2/6 anonim válasza:
90%
Nehogy! Az egyik ismerősöm modelkedett az ő cégénél, és csak lehúzták őket több százezer forinttal. Szóval ha hoszel nekem figyelmen kívül hagyod azt az üzenetet.
2017. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem ne mert rám kb egy vagy masfe honapja irtak uyg ezzel a szoveggel ugyan igy suto eniko ugyneoksege....es en is megkwrdeztem es mindenki azt mondta hogy lehuzas
2017. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha igazi is szerintem így próbálnak a naiv lányokból pénzt szerezni. Menj modellsuliba, meg csináltassál 180 ért portfóliót stb, munka meg kb semmi, ezzel csak ők járnak jól, meg a szerződött fotós.
2017. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Aki meg elhiszi hogy így fog érvényesülni az finoman szólva is naív.
2017. dec. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is írtak, ugyan ezt! Nem vagyok túl szép, alacsony és tt. Regisztráltunk, aztán még csak fel sem hívtak. De te tudod ;)
2018. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!