Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen testalkattal lehetnék...

Ilyen testalkattal lehetnék modell?

Figyelt kérdés

175 cm magas vagyok, 60 kg.

Nem ez az életcélom, tanulok stb., csak olyan sok ilyen kérdés van itt, hogy most már én is kíváncsi vagyok... xD


21L


2017. dec. 2. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És mégis ezekből az adatokból hol derül ki, milyen a testalkatod...?
2017. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
van rá esélyed
2017. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Abban a szférában már koros lennél , akkor lennél esélyes ha különlegesség kategóriába számítanál . Azt nem tudom mi az konkrétan de elég trének kell kinézned . Már azon meglepődtem hogy Nagy Réka bekerült modellnek mert a vetélytársai inkább olcsó lotyók és szökött nevelőintézetis macáknak tűntek ...
2017. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Én 16 éves vagyok,ugyanilyen magassággal és súllyal rendelkezem.Igazából a magasság inkább a kifutómodelleknél lényeg,ha fotómodellkedést szeretnél kipróbálni,akkor ahhoz szép arc/haj is kell.De sokszor a testarányokat is nézik.Bár ki tudja,mostanság már mindent lehet retusálni.Bár amikor ilyen modellügynökségek keresnek meg neten,nos párszor mesélték már ismerőseim,hogy csak pénzlehúzás.

De szerintem nyugodtan megpróbálhatod,elmész egy castingra és majd ott megmondják mi a helyzet.

Evvel nem tudom mennyire segítettem,de remélem azért tudtam valamit! :)

2017. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
175cm az a 60kg nagyon soknak tűnik, de a centikre kiváncsi volnék. Az előzőnek meg üzenem hogy olyan hogy fotómodell NINCS!!!
2017. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!