Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyenek az alap elvárások...

Milyenek az alap elvárások ebben a szakmában?

Figyelt kérdés

13 vagyok, kék szemem,50 kg,165cm - az arcommal megvagyok elégedve de az alakom borzalmas...

87, 63, 86

[link]

Ez megfelelő?

Azon kívül az baj ha levágattam a hajam (most minden erőmmel azon vagyok hogy megnövesszem, mert nagyon rövid lett)?


2018. febr. 10. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogjatok mar fel, hogy 170-172 cm alatt NEM foglalkoznak modellekkel
2018. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Modellekkel helyett noket/lanyokat akartam irnk
2018. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
172 cma minimum, első ránézésre vagy 6 kiló plusz van rajtad és alacsony vagy. Plusz nem nyúlánk testalkatú, teljesen átlagos a külsőd:)
2018. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

A genetikádtól függően nőhetsz még, de innen úgy látszik, hogy nincs modellalkatod. Nem vagy olyan vékony, a lábaid se elég hosszúak, nem vagy nyúlánk. Ez nem azt jelenti, hogy nincs jó alakod, sportolj és étkezz rendesen, semmiképp se fogyózz, mert az árthat, és ha nem viszel be elég tápanyagot, talán nem nősz akkorára.

Az arcod is átlagos, a modellszakmába a karakteres, egyedi arc a fontos.

De ha komolyan gondolod, jelentkezz nevesebb ügynökségekhez, ha gondolod segítek, én már megjártam ezt az utat

2018. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az előbbinek, nagyon jó hogy valaki végre megindokolt kritikát is írt. Több oldalon is kérdeztem már mindenki csak azt mondta hogy próbáljam meg lesz ami lesz.


/négyes/ ha tényleg tudsz segíteni hogy hol kezdhetném, nagyon megköszönném.

2018. febr. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!