Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnék modell?

Szerintetek lehetnék modell?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 12 éves lány vagyok. Szeretnék modell lenni. Nem tartom magam dagadtnak. Szerintem csúnya se vagyok, nem beképzeltségből de nem vagyok szerintem csúnya.

161cm vagyok, és 44kg. Most éppen fogyózom. Ha ebbe tudtok segíteni akkor megköszönném. Ha azt is tudnotok kell, hogy például mekkora a derekam, csípőm akkor légyszi mondjátok el pontosan, hogy hogy mérjem le pontosan, ne akarok hülyeséget írni. Nem látszik rajtam meg, hogy 44 kg vagyok. Sportolok, meg minden. Ahol lakom, Miskolcon, úgy tudom van modellügynökség, ha nem akkor javítsatok ki. Ha akartok privátba is írhattok. Válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 21. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne fogyóznod szerintem, mert fiatal vagy. De amúgy a kalóriákat figyeld. Az nálam tuti volt. Amúgy ha segítség kell, írj nyugodtan privátot.
2018. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor lenne esélyes ha most minimum 168 lennél . De nőhetsz még 15 éves korig.
2018. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég gyorsan növök :D Szerencsére, tavaly ilyenkor kb. 154 cm voltam, de remélem továbbra is növök azért legalább 170-180cm közöttig.
2018. febr. 21. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Miskolcon nincs profi ügynökség. Csak Budapesten vannak. 14 éves kor felett várják a jelentkezőket
2018. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
eszedbe se jusson fogyózni hanem az egészséges táplálkozás (gyümölcs) meg fogápolás legyen fontos, sportolás egészséges mértékben. azért vigyázz senkinek ne adj ki magadról oylan adatokat amivel vissza lehet élni
2018. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a kilok szamitanak, meretek!!! 90-60-90 (mell-derek-csipo), merd le.

Amugy nem vagy jelenleg eleg magas hozza, lanyoknal elvaras a 172 cm. 12 eves vagy meg csak, szoval meg boven fogsz noni es valoszinuleg el is ered azt a magassagot. Sehova sem fognak addig felvenni ilyen magassaggal, legalabbis komoly ugynoksegek. Azt fogjak mondani, hogy majd par ev mulva gyere vissza. Ja, es ha jol tudom pl VM-nel 14 vagy 16 eves kortol jelentkezhet csak valaki, de ebben nem vagyok biztos.

2018. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

nézz utána a dolgoknak. Én 172 vagyok és kicsi vagyok modellnek.

Tornasorban pl hányadik vagy?

2018. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!