Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy modell akarok lenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kezdjek bele. Csak álljak oda anyukám elé és mondjam meg neki?! Vagy ezt így hogy? Mert egyszerűen félek felhozni a témát? Szerintetek?

2018. máj. 1. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a fene ezen a probléma, csak állj elé, és mondd el neki.
2018. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Modell akarok lenni mint 10-17 éves lányok 30%-a.

Bár nem baj hogy ebből kb 0.001% tud kiszedni valamit a többi megy a levesbe de én rászánnám az időt.

2018. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden 3. tinilány az akar lenni, a szüleid csak legyintenének nyugi. Emiatt ne izgulj, holnapra elfelejtik.
2018. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Kaptál már ajánlatot profi ügynökségtől? Ha nem vagy nem vagy 172 cm felett akkor felesleges szólni nekik, nem leszel az :D
2018. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
13. Nem még nem kaptam, mert a világ végén élünk (XD) így kb. lehetetlen, hogy csak úgy észrevegyenek az utcán. És 171 cm vagyok. De remélem, hogy még 1 centit növök.
2018. máj. 1. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
wzért kell online jelentkezni :D nem kell várni a sült galambot. Nézd meg a vm, vagy face, crisp honlapján a követelményeket és küldd be nekik
2018. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, ott is akarok csak előbb rá kéne vennem magam, hogy elmondjam anyunak.
2018. máj. 2. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan profi ügynökségekkel kezdj mint az attractive vagy vm, ők biztosan behívják majd a szüleidet is és el tudják magyarázni hogy miről szól ez az egész mert valszeg még te se tudod
2018. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én az Attractivon meg a Diaryn gondolkodtam.
2018. máj. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!