Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vastag csontozattal lehetek...

Vastag csontozattal lehetek modell?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy nekem alapból is vastag a csontozatom, tehát ebből adódóan a bokám is vastagabb. Szerintem nem annyira nagyon durva, de nem túl vékony. Ez teljesen kizáró ok?

2018. máj. 3. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Miért akartok ennyien mind modellek lenni?


Miért nem akartok inkább atomtudósok, kémikusok, akármik lenni inkább ???

2018. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Bizony, a test arányainak közel tökéletesnek kell lennie. Ha labdához képest vastag a bokad, az lehet kizáró ok, de ez abszolút az osszkeptol függ. Látnom kene ahhoz hogy meg tudjam mondani.

17L/ modell

2018. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem tökéletesnek kell lenned, hanem ugyan olyannak, mint a többi modell, hogy ugyan úgy ugyan az a méretű ruha jó legyen rátok
2018. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
De mégis milyen modell? Kifutó? Magazin? Arc? Plus size?
2018. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendes modell. És kérlek értsétek már meg, hogy, ha rendesen csinálod akkor egyben kifutó meg fotómodell is vagy. És igazából a bokám vékony, és látszik a lábam tehát nem úgy néz ki, mintha egybe lenne nőve. Csak alapból nagyobb a csontom és így kilóg a csont. Tehát nem háj van a bokámon. De szerintem annyira szürreálisan nem nagy, csak pl. Palvin Barbi bokájánál nagyobb.
2018. máj. 3. 19:12
 6/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat.:3 Amúgy meg bocsi utolsó félre olvastam...:/
2018. máj. 3. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt döntse el az ügynökség, amihez felvételizel:)
2018. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd az ügynökségek eldöntik a képek alapján :) Sokfajta modell munka van amúgy, nem biztos hogy kizáró ok.
2018. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ♡
2018. máj. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!