Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudnátok olyan modellügynökség...

Tudnátok olyan modellügynökségeket ajánlani, ahol talán kevésbé fontos a magasság?

Figyelt kérdés

Én 165 cm vagyok. De nagy álmom, hogy komolyan modellkedhessek.


+ Mit gondoltok az Avantage, Attractive, Vm, Visage ügynökségekről?


Válaszaitokat előre is köszönöm!:)



2018. máj. 3. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy? A fent emlitett ügynökségek tuti csak 170től vesznek fel. De inkább 174 felett ideális.
2018. máj. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Olyan nincs ahol ne számítana.
2018. máj. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

165 cm-vel esélyed sincs rendes ügynökséghez. 170 is necces, de még 173-hoz is nagyon különleges arcodnak kell lennie hogy labdába rughass. 177 a legideálisabb magasság, az ilyen magas lányok általában a legkeresettebbek. Persze vannak kivételek, de mint mondtam, 175 alatt idealis méretekkel+nagyon karakteres arccal+pozitív, nyitott személyiséggel kell rendelkezned hogy sikeres legyél. Persze ha 13-4 évesen vagy 165, még simán nyulhatsz 5-6 centit, de nagyon magas már valószínű nem leszel. 16 éves kor után pedig már nem nyúlnak annyit a lányok.

Remelem tudtam segiteni, ha bármi kérdésed van írj nyugodtan:)

2018. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2018. máj. 4. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem valószínű hogy elég lesz a magssagod, mondom ha 5cmt nősz még akkor is necces.:/
2018. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
A nine modellügynökségnél nem számít a magasság
2019. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nem akarlak elszomoritani de MINDEN ügynökségnel számít a magasság ami ér valamit. Amiket felsorolzal azok közül a vm kur*a jó a visage pedig szánalmas esetleg jó még a diary

Ne szomorkodj a magassági miatt mert nem mindenkinek való a modellkedés sokkal sokkal nehezebb mint amilyennek hiszik

Remélem tudtam segiteni

2019. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
avantage nagyon rossz ,lehúzos
2021. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az Avantage nagyon jó ügynökség! Két top modelljük is van! Lara és Rea! Valamint a többi modelljük dolgozik, itthon és külföldön is, aki tud menni. Október hónapban 3 vezető magazinban is szerepelnek! Elle!!! Marie Clarie! Glamour Magazin! Nézd csak meg az instájukat,mennyi fotózás,bemutató van! Minden nap tele van aktuális anyagokkal a sztorijuk is!
2021. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
ja,és 165 cm el nem vesznek fel...hacsak nem 12-13 éves vagy. De ne búslakodj nem kell mindenkinek modellkedni. :)
2021. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!