Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Érdekel a modellkedés. Van...

Érdekel a modellkedés. Van lehetőségem, de bizonytalan vagyok. Ti kihasználnátok ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Nemsokára jön a városba egy modell "kereső". Engem érdekelne,csak nem nagyon támogatnak. Barátnőmnek mikor el újságoltam,nem nagyon örült,letojta. Ez rosszul esett. Meg anyumat sem szeretném terhelni,azzal,hogy hordozgatni kelljen,mert kijjebb lakunk. Amúgy azt mondják szép vagyok,de én magammal nem vagyok teljesen elégedett. Nem szeretnék karriert( vagyis még nem annyira gondolkoztam ezen)

Ti kihasználnátok ezt a lehetőséget?



##modellkedés ##szépség és divat
2018. máj. 8. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Milyen "lehetőség"? Én nem látom a "lehetőséget".
2018. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El kell hogy szomoritsalak. Sajnos ezek a "modell kereső " emberek mindenkinel azt mondják: tökéletes lennél modellnel csak fizess ki negyed millió forintot és azt csinálunk belőled...

Magán úton megoldható de ilyen esetekben nem érdemes.

Max azért jó elmenno ilyen helyre hogy élőben láthasd Weisz Fannit és Kárpáti Rebekat :)

2018. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben mi a lehetőség? Elmegy oda 100 kiscsaj lehuznak sok pénzzel hogy csináljanak fotókat és ennyi.

Lehetőség az ha téged keresnek meg és munkát ajánlanak, nem pedig neked kell fizetni előre a semmire, meg castingolnak, mint az xfaktorban....

2018. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell elmenni sehova ahhoz h felfedezzenek. Sőt ezeken a castingokon kevesebb figyelmet kapsz mert rengeteg lány megy el :) Inkább nézd meg az ügynökségek honlapjait ( a megbizható, profi ügynökségekét ahol nem kell fizetni a portfoliort!) és jelentkezz a weblapon keresztül pár natúr képpel:)

vm, diary, attractive, face, crisp ezeket csekkold:)

2018. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!