Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbi hogy lyukadt ki...

Palvin Barbi hogy lyukadt ki ilyen szánalom srác mellett?

Figyelt kérdés
Komolyan úgy néz ki, mint valami Kelly Family tag a 90-es évekből, meg mint valami megcsinált nyálgép pojáca. Palvinhoz valami határozottabb illene, de az is lehet, hogy ilyen stílustalanokra bukik, a srác úgy nézett ki 8 évvel ezelőtt 2010-ben, mint egy óvodás, Justin Bieber hajjal. Nekem ijesztő lett Palvin, hogy ennyire önismereti zavarokban szenved, szó szerint ilyen cukorkát elhúzol előtte, és arra megy.
2018. szept. 12. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Úgy látszik két dolgot nem használsz az életedben a tükröt meg az önkritikát ...
2018. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ki vagy te az apja? Az ilyen felesleges rinyálásaid a barátaid előtt xd
2018. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Manapság ilyen macskajancsikra van kereslet. Palvin Barbi meg nem az eszéről híres.
2018. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Mit erdekel teged? Ő pasija nem a tied
2018. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
ne aggódj majd jövőhéten megint más pasija lesz, remélem arról is írsz ki kérdést
2018. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Jópár 'Kelly Family tag a 90-es évekből' sokkal jobban nézett ki, mint ahogy te valaha is fogsz, ebben biztos vagyok. Fogalmam sincs ki most Palvin Barbi pasija, de valószínű, hogy ő is átlag feletti külsejű.
2018. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Dylanre gondolsz, szerintem osszeillenek.
2019. aug. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!