Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Valaki hallott már a Mansion...

Valaki hallott már a Mansion World Wide Stúdióról és a Modellife Modellügynökségről? Kaphatnék bővebb infót róluk Megbízhatóak vagy kamu cégek? Normális válaszokat várok. Mwwstudio.com Modellife.eu

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 09:28
 1/6 anonim válasza:

Szia!


A modellife.eu egy webcam stúdió a Kálvin téren, egy szanaszét esett Gábor nevű kokainos arc vezeti. Nem ajánlottak. EroticArt néven is futnak, meg még ki tudja milyen néven. A másikat nem ismerem. Ha viszont webkamerás munka gondolkodsz, jobban jársz ha otthonról csinálod egy operátorral. Szép napot

2018. nov. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csillus86 válasza:
Én csak a Mansion World Wide Studióról hallottam, ismerősöm nálunk chatmodellkedik már egy ideje. Elég fullos luxus villában van a munka, szereti nagyon és jól is keres. Úgyhogy ez nem ilyen kamu cég, a másik kettőt nem ismerem.
2019. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is a Mansion World Wide-nál vagyok modell, jól fizetnek, mindenben segítenek, gyönyörű a hely, szóval csak ajánlani tudom!
2019. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem is erdekelne igazabol a munka, de valaki leirna mit jelent konkretan ez a webkameras munka.. ez ilyen nagyon 18+ dolog..?
2019. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó, írtam privátot.
2019. máj. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

A modellife.eu-ról az első leírta, hogy milyen arcokkal kerülsz kontaktba. Semmi jót ne remélj.

De sajnos ugyanezt lehet elmondani a Mansion World Wide webkamerás stúdióról is. Nemrég egy barátnőmet felvették ide dolgozni, semmit sem tartottak be amit ígértek, se az oktatásokat, se a fotózást, de a legdurvább, hogy még a beígért fix napi 10 ezer Ft-okat sem fizették ki neki. Ne dőlj be ennek a rossz luxus villa dumának, meg ezeknek a kamu véleményeknek, amiket nyilván saját maguknak írtak kamu profilokkal. Nem korrekt a hely egyáltalán. Én a helyedben elkerülném őket nagy ívben.

Én is azzal értek egyet, hogy legjobb ha otthonról dolgozol magadnak. Semmi szükséged az ilyen lehúzós brigádokra. Ha nem tudod hogyan fogj neki, akkor pedig Google a barátod. Vannak jó cégek akik otthonról végezhető webkamerás munkát kínálnak. És be is tartják amit ígérnek. Beleéértve a kifizetéseket is. Tapasztalatból mondom. Én is modell vagyok jó régóta.

2019. okt. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!