Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan kezdjek el modellkedni?

Hogyan kezdjek el modellkedni?

Figyelt kérdés
Volt egy ismerősöm akivel már nem beszélek de nem sokkal később mikor mar nem beszéltünk elkezdett modellkedni és igy nem tudom megkérdezni hogy ő hogy kezdte el szóval inkább itt teszem fel a kérdést,hogy lehetne ezt csinálni? Ő is 16-17 éves szóval nem hinném hogy az én koromban nem lehetne csak nem találok ilyen lehetőségeket, méghozzá az a baj hogy alacsony vagyok.Van olyan ami nekem jo lenne korban és magasságban is? Linket tudna nekem valaki küldeni? Valaki aki modellkedik mesélnek nekem erről? Előre is köszi a minél több választ.

2018. okt. 26. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hany cm vagy?
2018. okt. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már senki se akar dolgozni? 😂
2018. okt. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

160cm vagyok,tudom magyon kicsi

És ez is egy szakma,ha mindenki modell lehetne akkor kb mindenki az lenne

Csak azért mert neked egyszerűnek tűnik attól még nem az

2018. okt. 26. 08:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
~170cm alatt rád se néznek de inkább 175cm ami kell. Nincs ma már olyan, hogy "fotó" modell, hiába szép az arcod az nem elég.
2018. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
160 centivel nemigen lesz modell belőled, szerintem jobb ha ezt elengeded és keresel valami elérhetőbb célt. Már 170 körül is alig akadnak, Kate Moss anno úgy vonult be a divattörténelembe (és azóta is emlegetik vele kapcsolatban) mint a legalacsonyabb topmodel a maga 170 centijével, előtte és azóta sem igen akadt befutott, sikeres modell az ő paramétereivel. A 160 centiméter már tényleg nagyon alacsony, egyszerűen hiába is lennél vékony, ilyen arányokkal egyszerűen nem mutatna rajtad semmilyen darab, nem véletlenül preferálják a magasakat, ez egy olyan szakma, ahol ez tényleg fontos és okkal.
2018. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat :)
2018. okt. 26. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt elásod magad, lehetsz 160 centivel is modell, de ahhoz nagyon arányosnak kell legyél, jó kisugárzás, szép vagy érdekes arc. Ismerek több alacsony modellt (fotós vagyok) egész jol keresnek. Kifutó kizárva. De sok fotós fizet egy jó arcért, csinos alakért. Dobj egy képet, mondom az őszintét!
2018. nov. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h lehetnel modell
2018. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! 160cm valóban kicsi ide de ha az arcod karakteres, különleges reklámfilmekbe van esélyed vagy esetleg fotó modellnek ázsiába
2019. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!