Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan csináljak jó képet...

Hogyan csináljak jó képet magamról?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, nem tartom magamat rondának (elméletileg mások sem), de egyszerűen egyetlen normális fotó sem készült még rólam. A selfieken kb felismerhetetlen vagyok, ha valakit megkérek, hogy készítsen rólam képeket csak rombolom az önbizalmam, mert egy sem sikerül jól az ezerből és utálom magam, mert belegondolok, hogy élőben is így nézek ki. Tablófotókon is rettenetes vagyok, profilképem sem volt sosem, nem tudom már mit tegyek egyszerűen.
2018. okt. 31. 19:04
 1/7 anonim válasza:
54%
Tölts le valamilyen appot a telefora..
2018. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egyszerűen vannak olyan emberek akik nem fotogének.
2018. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok,azzal a különbséggel,hogy én a tükörben is általában rondának látom magam,de a fénykép arcom egyszerűen borzalmas. Ha valaki rólam fotóz,azt megtekintés nélkül is törölhetem,tudom előre.Van néhány selfim,ami nagyon jól sikerült,de azt meg nincs pofám kirakni,mert nem ismernének meg rajta az emberek.

Elkezdtem mostanában rengeteget fotózni saját magam,és már akad 1-2 kép,ami nagyjából visszaadja az eredeti arcom.

Én neked is ezt tudnám javasolni,hogy kezdj el fotózni,ha kell egy alkalommal csinálj 30-at,és egyenként elemezd ki,meg fogod találni azt a szöget,ami jól áll.

Válaszd ki magadon,mi az amit a legjobban szeretsz,ami a legjobban mutat a fotókon. (Nekem például az orrom egy bizonyos szögből nagyon szép,így az már egy jó kiindulási pont,hogy oké,az orrom már a helyén :D )

2018. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugy fotozz hogy az arcodta szembol jojjon eros feny. Ettol szebb lesz a borod es ragyogobb, vilagosabb a szemed. Minel erosebb a feny annal jobb. En modellkedtem, es telibe vilagitottak a fejemet, alig birtam nyitvatartani a szemem, de a kepek baromi jok lettek. Sokszor az arnyekok miatt lesz fura, rancos, puffedt kinezetu az arc, ezert jo az eros feny ahol nem vetul arnyek az arcodra. Amugy gondold at a frizuradat, szemoldok formadat, sminkelesi szokasaidat. Lehet h te magad valasztottal elonytelenul valamit ami miatt a kepek se jok.
2018. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Használj természetes fényt és szemből érkezzen h lágy fényt kapjál. Kicsit fentről, és nézd még melyik oldalad az előnyösebb. Lehet játszani a hajaddal is még sok mindennel, de hosszú leírni.
2018. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, egyre több olyan fotóst látok interneten is, akik profi fotókat készítenek magukról. Gondolom önkioldó géppel, esetleg állvánnyal csinálják...
2018. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Selfiezni nem olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik. Vannak, akik nagyon fotogének és első 1-2 képre megvan az “igazi”, de ez elég ritka. Még a Kardashian-ék (ha jól emlékszem, Kim volt az) is megmondták, hogy van, hogy néha 200 selfiet is csinálnak, mire elkészül az a bizonyos.

Két nagyon fontos dolog van: fények és szögek. Lehetsz bármilyen szép, ha szar a világítás, az elrontja a képet. Erre lehet kapni mindenféle speciális lámpákat, de ami mindig beválik, az a golden hour; naplemente előtt, amikor még nem ment le a Nap, keress egy arra néző ablakot és előtte fotózd le magad. (Vagy akár kint is. A lényeg a naplemente előtti arany fények, ami sokkal szebbé és jobb minőségűvé teszik a képet.)

A másik, hogy találd meg a számodra előnyös szöget, pózt. Nem mindenkinek áll jól a vigyorgás (ezt elfelejtik néha), de a kacsaszáj sem jelent feltétlen sikert. Minél természetesebb, nyugodt fejet próbálj vágni. A tükör előtt is gyakorolhatod ezeket a “pózokat”, így amikor fotóra kerül a sor, akkor tudni fogod, mi az, ami előnyös számodra.

2018. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!