Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbi buta?

Palvin Barbi buta?

Figyelt kérdés
Pár helyen olvastam, hallottam, hogy élőben elég butácska, de hosszabb interjút meg nem találtam vele amiből ez kiderűlne csak angolt én meg nem tudok angolul. Saját véleményt is szivesen elolvasnék. Előre is köszi.

2018. nov. 7. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szebb, mint amilyen okos.
2018. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
megpróbáltam elképzelni smink nélkül, reggel, csipásan, vizes hajjal. Hát mit ne mondjak, álmomban se jöjjön elő.
2018. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudsz angolul, és még te nevezel valakit butának?
2018. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

“sajt lajos nevű felhasználó válasza:

megpróbáltam elképzelni smink nélkül, reggel, csipásan, vizes hajjal. Hát mit ne mondjak, álmomban se jöjjön elő.“


Lajoskám, mit ne mondjak, reggel álmosan, csipásan, vizes hajjal te sem lehetsz épületes látvány. Jössz ki a hálóból, mész a toalettre, közben fél kézzel vakarod a hátsódat... hát nyami. Pedig fürdés után, frissen borotválkozva, egy jól szabott ruhában lehetsz kellemes látvány.

2018. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Azt nem tudom, hogy buta -e, de a sajt Lajosnak üzenem, hogy van róla elég sok kép smink nélkül, nem csúnya úgy se.
2018. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekemakkósetetszik. Ez van.
2018. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nézd meg a YouTube-on a 2014-es Viva Cometen.

Emberileg tényleg nincs bajom vele. Kedves és szerény lány, viszont a gondolkodás, és a logikai készség nem az erőssége.

Láttam még egész fiatal koráról egy kisfilmet róla, ott is elmondják, hogy nem a legjobbak az osztályzatai.

Az a szerencséje, hogy csupán a szépségével képes milliókat kaszálni.

Ha nem lenne ez a kis tehetsége, akkor bizony ő sem az értelmiségieket erősítené.

2018. nov. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
97%
Attól mert valaki nem tud angolul nem jelenti azt, hogy buta.
2018. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is butának nez ki
2018. dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
53%
Butuska, és megjátsza magát, mint bármelyik sztár. Ez a dolga....ezért fizetik.
2019. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!